Rozrywka.Lelum.pl > Programy > TVP przekazało informacje. Chodzi o Cichopek i Kurzajewskiego. „Pytanie na Śniadanie” bije rekordy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.10.2022 13:57

TVP przekazało informacje. Chodzi o Cichopek i Kurzajewskiego. „Pytanie na Śniadanie” bije rekordy

Pytanie na śniadanie
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno zadebiutowali jako para podczas prowadzonego przez nich programu „Pytanie na śniadanie”. Wielu zastanawiało się, czy dojdzie to w ogóle do skutku. Teraz okazało się, że odcinek z ich udziałem pobił rekordy popularności.

Prowadzący śniadaniówkę wzbudzili niemałe zainteresowanie swoim niespodziewanym wyznaniem. W dniu 40. urodzin aktorki zakochani wybrali się w podróż do Izraela, która zakończyła komentarzami Pauliny Smaszcz i ujawnieniem relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Od tej pory wielu fanów porannego show TVP zastanawiało się, jaka będzie przyszłość pary jako prezenterów śniadaniówki. Okazało się, że zakochani nie tylko zadebiutowali razem na ekranie, ale też zostali docenieni przez telewidzów.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali jako para w „Pytaniu na śniadanie”

Joanna Kurska od samego początku wspierała ujawniającą się parę. Najpierw skomentowała pierwsze wspólne zdjęcie zakochanych, które znalazło się na Instagramie aktorki, a potem zorganizowała pierwszy oficjalny wywiad Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w ramach programu „Pytanie na śniadanie”.

Teraz para po raz pierwszy od ogłoszenia swojej szczęśliwej nowiny, miała okazję zadebiutować w roli prowadzących śniadaniówkę. Wiele fanów liczyło na odrobinę czułości ze strony prezenterów, ale ci od pierwszych chwil udowodnili, że są profesjonalistami i potrafią oddzielać życie prywatne od zawodowego.

„Pytanie na śniadanie” z Cichopek i Kurzajewskim bije rekordy popularności

Mnóstwo widzów zastanawiało się, czy Joanna Kurska zezwoli na wspólny udział zakochanych, czy rozbije duet tak, aby nie podsycać medialnych plotek. Okazało się, że wszystkie pary prowadzących pozostały bez zmian, a Kasia Cichopek dalej będzie występować u boku Macieja Kurzajewskiego.

Decyzja ukochanej Jacka Kurskiej wzbudziła skrajne emocje wśród internautów, których znaczna część uznała, że debiutująca we wrześniu szefowa śniadaniówki za bardzo eksponuje związek swoich pracowników. Teraz okazało się, że dziennikarka podjęła najlepszą możliwą decyzję, na co wskazują ostatnie wyniki oglądalności.

Pierwszy odcinek poprowadzony przez Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego osiągnął rekord oglądających i znacznie przebił swojego konkurenta.

-W momencie najwyższej oglądalności program obejrzało 630 tys. widzów, a średnia widownia wyniosła 480 tys. osób. Dwójka była liderem anten z udziałami na poziomie 8,9%. „Pytanie na śniadanie” wyprzedziło konkurencyjny program pod względem widowni – różnica na korzyść „PnŚ” wyniosła 47 tysięcy widzów, a w piku 94 tysięcy osób – czytamy w Centrum Informacji TVP.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Wiśniewski ostro skomentował występ uczestniczki w TTBZ. Jurorzy nie wierzyli w to, co mówi. „Wiem, że to przykre”

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Wiśniewski ostro skomentował występ uczestniczki w TTBZ. Jurorzy nie wierzyli w to, co mówi. „Wiem, że to przykre”