Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Kto zastąpi Pawła Królikowskiego w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jest pierwsze nazwisko
Michał Włoch
Michał Włoch 13.01.2020 19:30

Kto zastąpi Pawła Królikowskiego w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jest pierwsze nazwisko

polsat
Fot. materiały prasowe
Twoja twarz brzmi znajomo nie jest tym samym programem bez jurora Pawła Królikowskiego. Producenci programu wiedzą jednak, że teraz najważniejsze jest zdrowie aktora i rozpoczęli poszukiwania zastępstwa.
Twoja twarz brzmi znajomo nie jest tym samym programem bez jurora Pawła Królikowskiego. Producenci programu wiedzą jednak, że teraz najważniejsze jest zdrowie aktora i rozpoczęli poszukiwania zastępstwa.
Paweł Królikowski trafił na warszawski oddział neurochirurgii tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Stan zdrowia aktora wciąż pozostawia wiele życzenia – gwiazdor pozostaje pod opieką lekarzy. W związku z tym, producenci programu Twoja twarz brzmi znajomo, zmuszeni są poszukać zastępstwa dla zasłużonego jurora. Pojawiło się już kilka kandydatur, które wchodzą w grę w kontekście ewentualnego zapełnienia wakatu.

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski należy do tej części obsady programu Twoja twarz brzmi znajomo, która z polską edycją formatu związana jest od samego początku.

Od pierwszego sezonu programu widzowie mogli oglądać na ekranie właśnie Pawła Królikowskiego, jurorkę Małgorzatę Walewską, nauczycielkę śpiewu Agnieszkę Hekiert oraz choreografa Krzysztofa Adamskiego.

Cała ekipa programu Twoja twarz brzmi znajomo, bardzo kibicuje jurorowi w powrocie do zdrowia. Katarzyna Skrzynecka udzieliła wywiadu Super Expressowi.

– Wszyscy w programie Twoja twarz brzmi znajomo, czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także w podczas rehabilitacji – powiedziała jurorka.

Twoja twarz brzmi znajomo będzie miało nowego jurora?

Tak – stan zdrowia Królikowskiego nie pozwala mu na udział w show. Koleżanka z planu w udzielonym Super Expressowi wywiadzie nie ma złudzeń, że dzielny aktor poradzi sobie z kłopotami zdrowotnymi, które go trapią.

Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia – zakończyła optymistycznie Katarzyna Skrzynecka.

Polsat chce rozpocząć produkcję nowej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo już pod koniec stycznia. Twórcy muszą więc poszukać zastępstwa dla chorego gwiazdora.

Portal muzyka.interia.pl donosi, że pierwszą kandydaturą był Bartłomiej Kasprzykowski, który był dotychczas uczestnikiem, jak i jurorem programu przez kilka jego edycji. Aktor nie zdecydował się jednak wejść do tej samej rzeki, i odrzucił propozycję producentów programu Twoja twarz brzmi znajomo.

Zdaniem portalu, w grze pozostały obecnie dwa nazwiska. Oba z nich należą do zwycięzców poprzednich edycji. Serwis muzyka.interia.pl sugeruje, że w kuluarach mówi się o Kazimierzu Mazurze oraz Adamie Strycharczuku. Który z nich zastąpi aktora? Na tę informację będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Twoja twarz brzmi znajomo

Jurorka Twoja twarz brzmi znajomo bardzo wspiera chorego Pawła Królikowskiego.

Twoja twarz brzmi znajomo

Bartek Kasprzykowski odmówił powrotu do produkcji.

twoja twarz brzmi znajomo

Media donoszą, że w grę wchodzi między innymi kandydatura zwycięzcy poprzedniej edycji, Adama Strycharczuka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  3. Jest wolna, nie współżyła z nikim, a zaszła w ciążę. Przypadek, który zdarza się raz na milion
  4. Gość ”Pytania na śniadanie” wyproszony ze studia. Wszystko przez serduszko WOŚP
  5. Rocznica ślubu, którą zapamiętają na zawsze. Kobieta zaskoczyła męża niespodziewanym wyznaniem
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

Źródło: muzyka.interia.pl