Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Uczestnik "Milionerów" zdradził kulisy programu. Tak zachował się Urbański. "Nie spodziewałem się"
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 23.05.2023 21:53

Uczestnik "Milionerów" zdradził kulisy programu. Tak zachował się Urbański. "Nie spodziewałem się"

Hubert Urbański i uczestnik Milionerów
fot. kadr z programu "Milionerzy"

“Milionerzy” cieszą się nieustanną popularnością wśród telewidzów. Wielu z nich zastanawia się nad kulisami powstawania tego teleturnieju. Jeden z ostatnich uczestników zdradził część informacji, o których mało kto wie.

Pan Mariusz w “Milionerach” doszedł do pytania za 125 tys. złotych. Nie miał już jednak koła ratunkowego i postanowił zaryzykować, odpowiadając na pytanie. Niestety pomylił się i studio nagraniowe opuścił z czekiem na kwotę 40 tysięcy.

Uczestnik "Milionerów" zdradza kulisy programu

Uczestnik w rozmowie z serwisem “Plejada” przyznał, że od zawsze był fanem teleturnieju i chciał wziąć w nim udział. Długo przygotowywał się do tego występu, ale w końcu zgłosił się do programu.

Pan Mariusz podzielił się tym, co go zaskoczyło podczas nagrywania odcinka.

- Zaskoczyło mnie tempo, w którym to wszystko się odbyło. Wiem, że odcinek w telewizji trwa około pół godziny, więc nie spodziewałem się, że nagranie trwa dużo dłużej, ale jednak to tempo było zaskakujące. Ten czas minął mi jak pstryknięcie palcem. Bardzo profesjonalne było podejście Huberta - przyznał uczestnik.

Nie żyje Bronisław Surmiak. Aktor był znany z wielu popularnych produkcji, miał 89 lat

Uczestnik "Milionerów" zdradza, co usłyszał od Huberta Urbańskiego

Prowadzący teleturniej zdradził również panu Mariuszowi, co zrobić, aby odcinek wyszedł ciekawie.

- Usłyszałem nawet od Huberta, że to zastanawianie się na głos jest dużo ciekawsze. Jeżeli ktoś tylko siedzi, zawiesi się na dwie minuty i nagle mówi "b" ostatecznie, to jest to zwyczajnie nudne - powiedział mężczyzna biorący udział w “Milionerach”.

Dodał, że jeżeli ktoś początkowo zastanawia się nad złą odpowiedzią, a finalnie zaznaczy dobrą, to wtedy pojawiają się emocje. A to właśnie ten czynnik sprawia, że program jest chętnie oglądany.

Uczestnik "Milionerów" zdradza na co przeznaczy wygraną w programie

Pan Mariusz postanowił także podzielić się tym, na co przeznaczy wygrane w teleturnieju pieniądze. Przyznał, że część zainwestuje, a część wyda na własne zachcianki, co wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem.

“Milionerzy” często sprawiają sporo kłopotów uczestnikom. W teleturnieju pojawiają się zaskakujące pytania, co powoduje zabawne sytuacje na antenie. Do takiej doszło całkiem niedawno, gdy kobieta siedząco naprzeciwko Huberta Urbańskiego usłyszała pytanie o to, jak wygląda kojot.

Hubert Urbański
fot. kadr z programu "Milionerzy"

Źródło: plotek.pl

Tagi: Milionerzy