Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Uczestnik programów TVP nie żyje. Zbigniew O. występował w „Jeden z dziesięciu” i „Va Banque”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 25.03.2021 17:45

Uczestnik programów TVP nie żyje. Zbigniew O. występował w „Jeden z dziesięciu” i „Va Banque”

Jolanta Lothe
David Tomaseti / Unsplash

Media obiegła przykra wiadomość o śmierci uczestnika programów TVP takich, jak „Jeden z dziesięciu” i „Va Banque”. Na profilu Gdziekolwiek jesteś, pojawiła się informacja, że pan Zbigniew O. nie żyje. Mężczyzna był poszukiwany przez bliskich i rodzinę, niestety poszukiwania zakończyły się tragicznie.

Na profilu Gdziekolwiek jesteś, pojawił się komunikat dotyczący pana Zbigniewa: – 22 marca br. około godziny 12.30 rozmawiał z kolegą z pracy poprzez messengera. Około godziny 14 napisał SMS- a do swojego szefa, w którym poinformował go, że zakończa pracę i nikt go więcej nie zobaczy. Teraz już wiadomo, że mężczyzna nie żyje.

Tajemnicza śmierć Zbigniewa O.

Śmierć pana Zbigniewa była nagła i zupełnie nieoczekiwana. Z informacji opublikowanych na profilu Gdziekolwiek jesteś wynika, że mężczyzna ostatni raz kontaktował się ze swoich szefem 22 marca bieżącego roku.

Na wspomnianym profilu pojawił się poniższy komunikat:

Pan Zbigniew mieszka sam w Jaworznie przy ulicy Leśnej 3, jest pracownikiem banku i z powodu pandemii pracuje zdalnie. 22 marca br. około godziny 12.30 rozmawiał z kolegą z pracy poprzez messengera. Około godziny 14 napisał SMS- a do swojego szefa, w którym poinformował go, że zakończa pracę i nikt go więcej nie zobaczy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

We wspomnianym wpisie dodano również, że następnego dnia straż wkroczyła do mieszkania uczestnika programów TVP, gdzie znaleziono wszystkie jego osobiste rzeczy.

23 marca zostało otwarte przez straż mieszkanie pana Zbigniewa jak się okazało pozostawił telefony, dokumenty i karty kredytowe na stole. W całym mieszkaniu było wiele śladów krwi. Nikt nie wie kiedy i o której godzinie opuścił mieszkanie, sąsiedzi nie słyszeli i nie widzieli pana Zbyszka. Rodzina jest zrozpaczona i prosi o Waszą pomoc w poszukiwaniach – wyjaśniono w dalszej części wpisu.

Nie żyje uczestnik programu TVP

25 marca na profilu Gdziekolwiek jesteś poinformowano, że poszukiwany pan Zbigniew O. nie żyje. Odnaleziono ciało mężczyzny, przyczyna śmierci nie została jednak podana.

Dziś odnaleziono Jego ciało. Przekazujemy nasze najszczersze wyrazy współczucia od Nas Wszystkich zespół. Gdziekolwiek jesteś….. Aktualizacja : 13.55 25 marca 2021 – czytamy w najnowszym wpisie.

Pan Zbigniew O. miał 50 lat i kilkukrotnie występował w teleturniejach emitowanych na antenie stacji TVP. Widzowie mogli zobaczyć go w programach takich, jak Jeden z dziesięciu i Va Banque.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: facebook.com/Gdziekolwiek jesteś