Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Tragedia na oczach uczniów podstawówki. Wstrząsająca śmierć podczas lekcji online
Karina Sulich
Karina Sulich 12.08.2020 23:32

Tragedia na oczach uczniów podstawówki. Wstrząsająca śmierć podczas lekcji online

Maciej Kossowski
Obraz Henryk Niestrój z Pixabay

Uczniowie, którzy odbywali zajęcia online, byli świadkami prawdziwego, rodzinnego dramatu. Jak poinformował PolsatNews.pl, kiedy dzieci zgromadziły się przed monitorami komputerów, w jednym z domów doszło do niewyobrażalnej tragedii. Nagle, po odgłosach przerażających krzyków, połączenie jednej z uczennic zostało zerwane.

Niestety, historia, jaka wydarzyła się w Indiantown na Florydzie, nie jest kolejną, zabawną wpadką z zajęć online. Tym razem, podczas szkolnej lekcji, uczniowie byli świadkami dramatu, który rozegrał się w domu ich koleżanki z klasy.

Uczniowie świadkami tragedii

Jak informuje PolsatNews.pl, do porażającego zdarzenia doszło we wtorek, około 8 rano czasu lokalnego. 10-letnia dziewczynka właśnie rozpoczynała zajęcia online, kiedy w domu zaczęły dziać się przerażające rzeczy.

Uczniowie i nauczycielka, z którymi 10-latka była połączona, słyszeli przerażające krzyki i domową awanturę. Wtedy właśnie kobieta postanowiła wyciszyć uczennicę, by reszta dzieci nie słyszała, co dzieje się za jej plecami. Ostatnim obrazem, jaki widziała klasa była koleżanka, zasłaniająca sobie uszy. Nagle połączenie przerwano. Wydarzyła się tragedia.

  1. Niebezpieczny trend wśród zakochanych. Robią sobie krzywdę w imię miłości? Wstrząsające zdjęcia zalały internet
  2. Dziennikarka TVP Info nie wytrzymała. Odpowiada na niestosowne wypowiedzi

Morderstwo podczas lekcji online

Jak się okazuje, 10-latka podczas lekcji nie była sama w domu. Towarzyszyła jej mama, troje rodzeństwa, dwie siostry cioteczne, a także niespodziewany intruz – były partner 32-letniej matki.

Niestety, mężczyzna wtargnął do domu rodziny uczennicy, zaczęło się od kłótni, a skończyło się na strzałach. To właśnie pocisk pistoletu uderzający w ekran komputera, zerwał połączenie 10-latki, której matka została ciężko ranna przez 27-letniego napastnika.

Niestety, mimo że na miejscu natychmiast zjawiła się policja i pogotowie, a kobieta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala, nie udało się jej uratować. 27-letni mężczyzna został schwytany przez policję i przyznał się do zabójstwa. Nie ucierpiało żadne z dzieci.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

uczniowie

Uczniowie jednej z podstawówek w Indiantown na Florydzie byli świadkami niewyobrażalnej tragedii. Podczas zajęć online, w jednym z domów zabito kobietę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP właśnie poinformowało, tragiczne wieści. Był ulubieńcem widzów, nie żyje
  2. Chciał się oświadczyć ukochanej. Po chwili stało się niewyobrażalne, wszyscy zamarli
  3. Mandaryna choruje na nieuleczalną chorobę. Jej życie wywróciło się do góry nogami, niszczy ją od środka
  4. Mama przyjrzała się zdjęciu synka i osłupiała. Było o krok od tragedii
  5. Jest nieziemski sposób. Możesz uprawiać borowiki w domu, kosmiczne zbiory zachwycą każdego

źródło: polsatnews.pl

Nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!