Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ujawniła, co czuje tuż przed śmiercią, chwilę później zgasła. Wstrząsające słowa. "Proszę, obiecaj mi..."
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.09.2023 17:36

Ujawniła, co czuje tuż przed śmiercią, chwilę później zgasła. Wstrząsające słowa. "Proszę, obiecaj mi..."

świeczka, Nicky Newman
Nie żyje popularna influencerka. Fot. Canva, instagram.com/nicknacklou

Po długiej i ciężkiej walce z chorobą nowotworową, świat obiegła tragiczna wiadomość o śmierci zaledwie 35-letniej influencerki. Nicky Newman zdążyła jeszcze pożegnać się z internautami, którzy wiernie śledzili jej działania w sieci. Wyjawiła, co czuła, tuż przed śmiercią. Od tych łamiących słów łzy same cisną się do oczu…

Śmierć Nicky Newman wstrząsnęła światem

19 września internautami na całym świecie wstrząsnęła wiadomość o śmierci ich ukochanej idolki, Nicki Newman. Popularna brytyjska influencerka, którą na Instagramie obserwuje ponad 300 tys. osób, zmarła w wieku 35 lat. Przez 5 lat walczyła z nowotworem piersi, który dał przerzuty na kości. Mimo krytycznej sytuacji, w której się znalazła, Nicki Newman nie traciła pozytywnego nastawienia do życia, inspirowała tysiące fanów do walki z chorobą.

Okazuje się, że Nicki Newman zdążyła pożegnać się ze światem. Czuła, że jej czas się zbliża, dlatego postanowiła opisać swoje emocje w poście na Instagramie. Jej słowa są niezwykle poruszające, zdążyło zareagować na nie już mnóstwo osób, dla których styl życia Nicki Newman był prawdziwa inspiracją.

Wyciekły SMS-y tajemniczego męża Agnieszki Chylińskiej do jej menadżerki. Treść powala

Wstrząsający, ostatni post Nicki Newman przed śmiercią. Wyznała, co czuje

Nicki Newman przez cały okres swojej choroby dzieliła się z obserwatorami tym, jak przebiega cały jej proces chemioterapii oraz rekonwalescencji. Niestety okazało się, że rak piersi, z którym walczyła, dał przerzuty na kości. Lekarze zaczęli już tracić nadzieję na to, że 35-latka wyzdrowieje. Mimo tego ona cały czas zarażała internautów pozytywną energią i humorem. Pogodzenie się z diagnozą sprawiło, że o wiele łatwiej jej było funkcjonować.

19 wrześnie przekazano wiadomość o śmierci Nicki Newman. Przed swoim odejściem zdążyła jeszcze podzielić się ze światem tym, co czuje. Jej słowa są niewiarygodnie poruszające:

Rak w końcu przejął kontrolę i to jest w porządku, wszyscy wiedzieliśmy, że tak się stanie. Nie sądzę, abyśmy kiedykolwiek byli przygotowani na usłyszenie tych słów, myślimy, że jesteśmy niezniszczalni i pojawi się magiczne lekarstwo, ale prawda jest taka, że wszyscy żyjemy z dnia na dzień (po prostu wiedzieliśmy, że nasze dni są krótsze) – pisała.

Na koniec influencerka zostawiła dla swoich fanów mocne przesłanie. Prosiła tylko o jedną rzecz.

Przed śmiercią Nicki Newman poprosiła internautów o jedną rzecz

Nicki Newman w swoim ostatnim wpisie na Instagramie zaapelowała do internautów. Na sam koniec swojego życia miała im do przekazania kilka ważnych słów:

Proszę, obiecaj mi, że będziesz pielęgnować bliskich wokół ciebie i dawać swoim przyjaciołom największe uściski! Chwytaj życie! Nigdy tak naprawdę nie wiesz, co czeka cię za rogiem – poprosiła.

Pod postem influencerki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jej fani byli poruszeni tymi słowami do granic możliwości. Podkreślali, jak wielką inspiracją była dnia nich Nicki i jak wielu osobom pomogła swoim przykładem. Dzięki niej świat bez wątpienia był lepszym miejscem.

źródło: jastrzabpost.pl