Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z programu "Uwaga"

"Uwaga! TVN": partner Roksany Węgiel ujawnił, jak gwiazda skradła jego serce

15 Marca 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Roksana Węgiel pojawiła się w ostatnim odcinku programu TVN "Uwaga". Opowiedziała tam nie tylko o swojej karierze, ale również o uczuciu, jakie łączy ją z nowym partnerem. Niewiarygodne, jak on skomentował ich związek.

Gwiazda wywołała ostatnio trochę zamieszania w mediach, a to wszystko za sprawą jej nowego albumu “Ciche szepty”. Teraz wyznała, jak doszło do powstania tego dzieła i jak dzięki temu poznała swojego ukochanego.

Roksana Węgiel gościem najnowszego odcinka programu "Uwaga"

Nastoletnia gwiazda pojawiła się w najnowszym odcinku programu TVN, w którym opowiedziała trochę więcej na temat swojej sukcesywnej kariery oraz trudnościach w łączeniu nauki z twórczością artystyczną. Na temat samej wokalistki wypowiedzieli się również Michał Szpak oraz Ralph Kaminski, którzy podobnie jak Roksana Węgiel pochodzą z Jasła.

Artyści są niesamowicie dumni z młodszej koleżanki i wróżą jej jeszcze więcej sukcesów na swojej muzycznej drodze.

-Jestem dumny z tego, jaką drogę przeszła i w jakim miejscu jest teraz - wyznał zachwycony Michał Szpak.

-Zauroczyła tym, że potrafi śpiewać, wie, co robi się na scenie. Dobra piosenka to punkt wyjścia, po drugie ważne jest jej wykonanie, ale jest też trzeci ważny element, tzw. stageing. Ludzie, którzy przychodzą na koncerty, to czują - podsumował dziennikarz muzyczny Artur Orzech.

Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie": uśmiechy zeszły z twarzy Cichopek i partnera. Goście dali im sążnistą lekcję na wizji

CZYTAJ DALEJ

Roksana Węgiel szczerze o swoim związku

Młoda gwiazda opowiedziała również o kulisach powstawania jej najnowszego albumu, zatytułowanego “Ciche szepty”. Jak sama przyznaje, praca w studiu sprawiała jej mnóstwo radości, a z nowymi współpracownikami dogadywała się idealnie.

-Często było tak, że osoby, którymi się wówczas otaczałam, nie liczyły się w ogóle z moim zdaniem i nie patrzyły na mnie nawet jak na człowieka, tylko jak na produkt. Pracowałam nieraz od 5 rano do 3 nad ranem następnego dnia. Praktycznie 24 godziny. Odbiło się to na moim zdrowiu. Najlepszy rok mojej kariery był prywatnie najgorszym rokiem mojego życia - zdradziła Roksana Węgiel w programie TVN “Uwaga”.

Jednocześnie to właśnie wtedy piosenkarka poznała swojego obecnego partnera - autora piosenek Kevina Mgleja, który na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Viki Gabor, Justyna Steczkowska czy Marina Łuczenko-Szczęsna.

-Ta piosenka jest owocem tego, co działo się w studiu. Było bardzo dużo dobrej energii, zaiskrzyło na początku - wyznała rozpromieniona wokalistka.

Ukochany Roksany Węgiel zaskoczył niespodziewanym wyznaniem

Co ciekawe, w materiale stacji TVN pojawił się również sam chłopak gwiazdy. Ich związek od samego początku wzbudził liczne kontrowersje, a to z powodu dużej różnicy wieku, jaka dzieli zakochanych. Kevin jest starszy od Roksany o osiem lat.

Teraz nowy partner wokalistki postanowił zabrać głos i wypowiedzieć się na temat uczucia, jakie łączy go z artystką. Wielu nie kryło wzruszenia po słowach autora piosenek.

-Na początku spodziewałem się normalnej sesji, ale szybko zorientowałem się, że kradzione jest moje serce. Dzięki temu, że jesteśmy parą, możemy pokazać dużo więcej prawdy. Znamy się wzajemnie, swoje uczucia i przeżycia. Myślę, że to będzie słychać na tej płycie - zdradził Kevin Mglej.

Zobacz zdjęcia:

Roksana Węgiel 3.jpg
fot. KAPIF
Roksana Wegiel 2.jpg
fot. KAPIF
Roksana Węgiel 1.jpg
fot. KAPIF

 

Katarzyna Cichopek, Pytanie na śniadanie

Katarzyna Cichopek aż pisnęła, mały gość "Pytania na śniadanie" ściął z nóg wszystkich jednym zdaniem

CZYTAJ DALEJ
Azja Express

Azja Express: Łozo nagle rozpłakał się podczas kolacji. Jego partner od razu wiedział, o co chodzi

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

roksana węgiel

Podobne artykuły

Nowości

Cudowne nowiny od Natalii Kukulskiej. Pokazała najmłodszą córeczkę
Czytaj więcej >

Nowości

Skiba rozwiódł się i już planuje ślub z 26 lat młodszą. Wyszło na jaw, dlaczego tak im się spieszy
Czytaj więcej >

Nowości

Wszystko zadziało się, gdy Grażyna Torbicka trafiła do szpitala. Była zdumiona, kogo tam zobaczyła
Czytaj więcej >

Nowości

Martyna z "Nasz nowy dom" pokazała w jakich mieszka warunkach. Niepojęte, jej dom nadaje się do remontu
Czytaj więcej >

Nowości

"Niewiele możemy". Biskup na kazaniu zaczął mówić o Marcie Kubackiej, poruszające słowa
Czytaj więcej >

Nowości

Magda Gessler przed chwilą wydała komunikat. Przyznała się do haniebnego zachowania
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]