Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 15.01.2022 20:25

W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie

Fot. materiały promocyjne Biedronki

Już od poniedziałku rusza nowa promocja w Biedronce. Tym razem sklep przygotował coś niezwykłego. Gratka dla tych, którzy pragną nowości i odświeżenia dla swojego mieszkania. Nie chcemy tego przegapić.

Od poniedziałku 17 styczna w Biedronce rusza lawina niskich cen w dziale z akcesoriami domowymi. Na klientów czekają absolutne hity, dzięki którym będą mogli nadać nowy blask swojej kuchni i nie tylko. Kiedy zobaczyliśmy te ceny, nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom.

Szalone promocje dla domu w Biedronce

Dobre, ostre, idealnie dopasowane do dłoni noże to podstawa w każdej kuchni. Tniemy, rozcinamy, rozdrabniamy, ćwiartujemy — trudno wyobrazić sobie przyrządzanie potraw dla siebie i swoich bliskich bez odpowiednich ostrzy.

Biedronka wychodzi naprzeciw profesjonalnym i domowym kucharzom i proponuje pełny wybór doskonałych noży Non Stick w różnych wariantach kolorystycznych — z nieprzywierającą powłoką i osłoną zabezpieczającą — za jedynie 9,99 zł za sztukę.

Noże dostępne będą także w zestawach.

Od poniedziałku w Biedronce znajdziecie także dzbanek filtrujący Dafi Luna z dwoma filtrami w zestawie, z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w niewiarygodnej cenie 34,99 zł.

Także dla prawdziwych kawoszy Biedronka przygotowała coś specjalnego: Estetyczny i poręczny młynek do kawy o pojemności 40 g, z nożem ze stali szlachetnej — za jedyne 59,90 zł.

Biedronka

Już w najbliższy poniedziałek Polacy ruszą do sklepów Biedronka po te i wiele innych superokazji.

biedronka
biedronka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kim jest żona Szymona Hołowni? Ma pracę, którą w Polsce wykonuje zaledwie kilka kobiet
  2. Szklanki Magdy Gessler w Biedronce. Ile kosztują i do kiedy można kupić?
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić