Rozrywka.Lelum.pl > Programy > W sieci gigantyczna burza. Krychowiak zderzył się z falą krytyki po swoim oświadczeniu. Internauci nie mają litości
Michał Fitz
Michał Fitz 26.09.2023 14:30

W sieci gigantyczna burza. Krychowiak zderzył się z falą krytyki po swoim oświadczeniu. Internauci nie mają litości

Grzegorz Krychowiak
ANDRZEJ LANGE/East News

Dziś Grzegorz Krychowiak nieoczekiwanie obwieścił w mediach społecznościowych, że zdecydował się zakończyć swoją karierę reprezentacyjną. Większość kibiców oczywiście podziękowała mu za występ dla Polski, ale znalazło się też sporo takich, którzy postanowili mu dogryźć.

Grzegorz Krychowiak już nie zagra dla Polski

Na początku tego miesiąca Grzegorz Krychowiak zagrał w swoim 99. i okrągłym 100. meczu w barwach Polski. Wcześniej na kilka zgrupowań nie został powołany, ale wówczas nie pożegnał się z kadrą sam z siebie. Widać, że bardzo zależało mu na jubileuszu, dlatego dziś, już mając na koncie to osiągnięcie, mógł zadecydować o końcu przygody reprezentacyjnej. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

W dniu dzisiejszym rezygnuje z występów w Reprezentacji Polski. Dziękuję kibicom którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie tyle ile mogłem, żebyście byli z nas dumni. 

Kim jest żona Krychowiaka? Ma 28 lat i nie jest Polką, na jej widok wprost odbiera mowę

Grzegorz Krychowiak czule pożegnany

Pod wpisem już pojawiło się sporo komentarzy od jego kolegów z reprezentacji czy nawet celebrytów, którzy podziękowali pomocnikowi za zaangażowanie i wkład w sukcesy reprezentacji sprzed kilku lat. Większość komentujących wolała okazać wdzięczność, niż wypominać ostatnie, słabsze występy zawodnika.

Jakub Rzeźniczak poza pogratulowaniem za całokształt kariery, przypomniał chociażby, że był przy debiucie Krychowiaka w kadrze. Kamil Grosicki wprost napisał, że gra z nim to była przyjemność. Krzysztof Piątek pokusił się nawet o określenie kolegi mianem legendy reprezentacji.

Nie wszyscy byli mili dla Grzegorza Krychowiaka

Warto to powiedzieć sobie szczerze, Grzegorz Krychowiak w ostatnim czasie w reprezentacji zawodził. Mimo to można wyliczyć zdecydowanie więcej udanych spotkań w jego wykonaniu, niż tych słabych. Niestety, nie zabrakło w komentarzach osób, które nie chciały tak daleko wybiegać w przeszłość i wytknęły pomocnikowi, że i tak rezygnuje za późno.

  • W końcu!
  • Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść, tym razem za późno
  • Nie wiedziałeś kiedy z godnością zejść ze sceny
  • Dziękuję Grzegorz, może nie za 100 meczów, ale za wyczekiwane pożegnanie
  • O jakieś 30 meczów za późno
  • Nie ma to jak kończyć karierę reprezentacyjną tylko dlatego, że więcej powołań nie będzie