Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ważyła prawie 100 kilo i nie mogła patrzeć na swoje odbicie. Jeden drobiazg sprawił, że dziś jest nie do poznania
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 30.10.2019 21:29

Ważyła prawie 100 kilo i nie mogła patrzeć na swoje odbicie. Jeden drobiazg sprawił, że dziś jest nie do poznania

Waga
Fot. Instagram.com @clairetattooedfitnessgirl

Waga kobiety sprawiała, że nie mogła patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Wystarczył jeden powód, aby zmieniła swój wizerunek nie do poznania. Jej przemiana jest na tyle szokująca, że aż trudno w to uwierzyć. Swoimi zmaganiami o idealną wersję samej siebie dzieliła się z obserwatorami w sieci.

Kobieta jest idealnym dowodem na to, że chcieć naprawdę znaczy móc. Swoją determinacją i zawzięciem udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ograniczenia istnieją tylko i wyłącznie w naszej głowie. Dla wielu kobiet na całym świecie jest motywacją, która każdego dnia zachęca ich działania i walki o idealną sylwetkę.

Waga była jej największym kompleksem

Nadmierne kilogramy sprawiły, że w pewnym momencie nie mogła patrzeć na siebie w lustrze. 31-letnia Claire, która, na co dzień jest położną, nigdy nie myślała o poważniejszych zmianach czy diecie. Ogromna liczba dyżurów w ciągu miesiąca przyczyniła się do tego, że ostatnią rzeczą, na którą miała ochotę to tracenie czasu przy kuchennym blacie.

Waga

Waga była jej największym kompleksem.

Szybkie tempo życia sprawiło, że pokochała fast foody, słodkie przekąski, a także gotowe jedzenie. To wszystko w połączeniu z siedzącym trybem zaowocowało tym, że na jej wadze ukazała się magiczna liczba 90 kg. W momencie, gdy jej ukochany poprosił ją o rękę, wiedziała, że nie może stanąć na ślubnym kobiercu w takim stanie.

Postanowiła zmienić swoje życie

Kobieta zaczęła ciężko trenować i dokładnie planować swoje posiłki. Jej wysiłek i ogrom pracy naprawdę popłaciły. W ciągu 10 miesięcy zgubiła 25,5 kg! Brzmi imponująco, zgodzicie się?

Do aktywności fizycznej zachęciła również swojego przyszłego męża. W mgnieniu oka pokochali taki tryb życia, a siłownia stała się ich drugim domem. Przemiana naszej dzisiejszej bohaterki jest naprawdę imponującą. Tego widoku zdecydowanie nie powinniście przegapić!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Waga

Przemiana kobiety jest naprawdę imponująca.

Waga

Teraz jest motywacją dla milionów kobiet na świecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Zostawiła 35 kociąt w lesie na pewną śmierć. Sędzia wymierzył jej adekwatną karę
  3. Opiekunka Violetty Villas została skazana za znęcanie się nad nią. Trafi do więzienia
  4. Znaki zodiaku z płomiennym temperamentem. Oni potrafią rozgrzać każde serce
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne