Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wesele z kurczakami KFC! Restauracja chce organizować darmowe wesela dla fanów panierki
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 16.09.2019 18:52

Wesele z kurczakami KFC! Restauracja chce organizować darmowe wesela dla fanów panierki

wesele
materiały prasowe KFC

Wesele to nie tylko wielki dzień państwa młodych, ale i ogromny wydatek. Chciałabyś zminimalizować te koszta, a przy tym twoim ulubionym jedzeniem są smażone kurczaki wprost z Kentucky? Zainteresuj się tym, co proponuje KFC. Czy masz szansę na bycie szczęściarą, której pułkownik Sanders zafunduje wesele?

Coraz więcej młodych par przestaje być skrajnie przywiązanych do bardzo tradycyjnych wesel. Zamiast tego, młodzi często poszukują rozwiązań, które najlepiej oddawałyby ich charakter i styl życia. Z tego powodu, ile osób, tyle pomysłów na nietypowe wesela. Jak w przypadku wszystkich zyskujących popularność trendów, nietypowymi weselami zainteresowała się wielka korporacja.

Wesele dla fanów panierki

— Dzień waszego wesela to czas zadeklarowania sobie nawzajem miłości. Ale jak zauważyliśmy, deklarujecie ją nie tylko sobie. Wyznajcie miłość KFC! Przedstawiamy: wesela KFC. Jednoczą miłość do siebie i do KFC. Zaaplikujcie — zachęca opublikowany przez australijską część KFC film. Tak — niestety wziąć udział w tej inicjatywie mogą na razie tylko mieszkańcy Australii.

Według deklaracji tej sieci ta inicjatywa to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Podobno tak dużo osób zaczęło publikować zdjęcia i nagrania, na których widoczne jest, że KFC grało na ich weselu pierwsze skrzypce, że nie sposób było to zignorować.

wesele

Młodzi coraz częściej rezygnują z tradycyjnych wesel.

Australijski dobroczyńca

Tak więc wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tłumu, KFC w Australii ruszyło z inicjatywą organizowania wesel. Zaskakujący wybór? Być może, natomiast to, co proponują, na pewno zabrzmi kusząco dla fanów smażonego kurczaka.

wesele

Australijscy fani KFC mają teraz swoją szansę!

KFC oferują darmowe wesela sześciu najbardziej kreatywnym parom. Czas na wysyłanie zgłoszeń Australijczycy mają czas do 18 października. Do szczęśliwych nowożeńców, którzy zwyciężą, przyjedzie foodtruck KFC, który będzie serwował kurczaka i napoje oraz puszczał muzykę, którą sieć określiła „w stylu KFC”. Co to właściwie oznacza? Nie wiadomo.

wesele

Wyobrażacie sobie tak świętować wesele?

KFC nie zasponsoruje oczywiście całości wesela. Jeśli młodzi będą chcieli podawać gościom napoje alkoholowe i jedzenie, które nie jest smażonym kurczakiem z Kentucky — będą musieli o to się zatroszczyć sami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  2. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  3. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu dziecko. Mężczyzna chce, by wychowała je bezpłodna żona
  4. Panna młoda pół własnego wesela spędziła płacząc w toalecie. Usłyszała, co mówią o niej ciotki
  5. Doda w ostrych słowach o TVN. Zdradziła zakulisowe szczegóły, które powalają na kolana
  6. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, „Za taki żart można stracić pracę”

źródła: noizz.pl, kfc.com.au