Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Goście weselni byli zażenowani, gdy zobaczyli tort weselny. Był bardzo odważny
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 26.10.2019 12:33

Goście weselni byli zażenowani, gdy zobaczyli tort weselny. Był bardzo odważny

Wesele
Unsplash.com @andozo

Wesele powinno być niezapomniane, zarówno dla państwa młodych, jak i dla zaproszonych gości. Jednak wszystko powinno być zorganizowane z dobrym smakiem! Małżonkowie postanowili zamówić na swoje specyficzny tort. Niestety, goście weselni nie uznali tego za śmieszny dowcip. Wszyscy byli zażenowani i zawstydzeni tym, co zobaczyli!

Pomysłów na torty weselne jest bardzo wiele! Jeżeli chcemy, możemy otrzymać prawdziwe dzieło sztuki, wykonane w cieście i lukrze, jednak należy pamiętać, że nie wszyscy ludzie mają takie samo poczucie humoru, a niektóre dodatki należy wybierać, myśląc nie tylko o sobie.

Wesele miało być idealne, wszystko zepsuł tort

Pewna para młoda postanowiła popisać się niezwykłym poczuciem humoru i zamówiła tort z figurkami na samej górze. Taka dekoracja nie wydaje się niczym dziwnym, jednak pozycje, w jakich postanowili przedstawić się na torcie narzeczeni, wprawiła ich gości w osłupienie! Wesele, od momentu przywiezienia tortu przestało być udane!

Większość zebranych była zażenowana i zniesmaczona. Zachowanie państwa młodych było oburzające, przecież na wesele przyszły też dzieci! Goście, będący na sali nagle zobaczyli, że z tortem nie wszystko jest w porządku: figurka, przedstawiająca męża ma opuszczone spodnie, zaś figurka panny młodej, pochyla się w jednoznacznej sytuacji, na dodatek w za krótkiej sukience!

Tego typu dodatki na tort na pewno sprawdziłyby się lepiej na wieczory, panieński i kawalerski, państwa młodych! Ten dodatek na weselnym torcie bardzo zażenował gości weselnych, którzy na pewno po tym incydencie nigdy nie zapomną młodemu małżeństwu tego głupiego i niewłaściwego zachowania.

wesele

Tak prezentowały się figurki na torcie! Bardzo niesmaczny żart!

Ile kosztuje tort weselny?

Tort weselny kosztuje zazwyczaj całkiem sporo. Jednak ciężko dokładnie oszacować i uśrednić jego cenę. Wszystko zależy od rodzaju, dodatków, wielkości. Jeżeli wyprawiamy nieduże wesele, dla 30. osób, tort będzie kosztował znacznie mniej, niż tort przeznaczony dla 120. osób. Często cukiernie podają nam cenę za kilogram ciasta, a może wahać się ona nawet do kilkuset złotych. Im większy, cięższy tort, tym więcej za niego zapłacimy. Również im bardziej wymyślne i niespotykane dodatki będziemy chcieli wykorzystać, tym drożej będzie. Szykując wesele, musimy liczyć się z tym, że ten tort będzie jednym z najdroższych ciast w naszym życiu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. Małżeństwo adoptowało pięcioro dzieci, by telewizja wyremontowała im dom. Chwilę później wszystkie oddali
  3. Babcia zabrała dziadka na wycieczkę, nie mówiąc o tym nikomu. Wróciła sama
  4. Tata trzymał na rękach noworodka podczas, gdy jego partnerka umierała. Nikt nie miał pojęcia
  5. Do szamponu dosypała szczyptę specyfiku, który jest w każdym domu. Opadła jej szczęka gdy spojrzała w lustro, 9 piorunujących trików
  6. 41-letnia mama zdaniem lekarzy miała nie przeżyć więcej niż 4 miesiące. Nowa żona byłego męża uratowała jej życie

Źródło: thesun.co.uk, planowaniewesela.pl