Rozrywka.Lelum.pl

fot. johny007pan/canva.com

Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety, wideo mrozi krew

23 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Kościół nieoczekiwanie stał się miejscem przestępstwa. Polska parafia pilnie poszukuje kobiety, która dopuściła się karygodnego czynu podczas mszy. Kamera zarejestrowała przestępstwo. 

Kościół nieoczekiwanie stał się miejscem przestępstwa. Polska parafia pilnie poszukuje kobiety, która dopuściła się karygodnego czynu podczas mszy. Kamera zarejestrowała przestępstwo. 

Niewiarygodna sytuacja miała miejsce w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Suwałkach. Policja poszukuje kobiety, która w miniony czwartek dopuściła się złamania prawa podczas liturgii. Dość szybko okazało się, że całe zajście przebiegło pod samą kamerą — teraz udostępniono nagranie wraz z twarzą sprawczyni.

Kradzież w kościele. Młoda kobieta wykorzystała moment i dopuściła się karygodnego czynu

Nagranie z Sanktuarium budzi wielkie emocje, ale też nie pozostawia żadnych wątpliwości. Wierni zgromadzili się przy ołtarzu, aby przyjąć Komunię Świętą, a tylne rzędy opustoszały. W pewnym momencie z ławki podniosła się także kobieta, która ruszyła naprzód kościoła, pozostawiając torebkę.

Na ten moment czekała złodziejka. Właścicielka pokonała zaledwie kilka kroków, a ubrana w ciemnozieloną kurtkę i czapkę blondynka już skradała się ku jej miejscu. Przez moment stała obok, na zamieszczonym nagraniu widać, jak krąży w miejscu, upewniając się, że nikt jej nie obserwuje.

Następnie zdecydowanym krokiem weszła do ławki z tyłu i sięgnęła po torbę, po czym, zakładając ją na ramię, pośpiesznie opuściła główną nawę. Z przekazanych informacji wynika, że złodziejka sprawdziła zawartość w przedsionku i zgarnąwszy portfel oraz dokumenty opuściła kościół. Pokrzywdzona 75-letnia mieszkanka powiatu suwalskiego straciła kilkaset złotych.

Sprawa została zgłoszona na policję, a kom. Eliza Sawko w rozmowie z Onetem potwierdziła, że trwają działania mające na celu ustalenie tożsamości sprawczyni. Proboszcz, ks. Jarema Sykulski, zaapelował do wiernych, by podczas mszy nie zostawiali torebek w ławkach.

– Jeżeli ktoś rozpoznaje kobietę z nagrania monitoringu prosimy o kontakt z parafią lub z jednostką policji – przekazano w opublikowanym na stronie parafii wpisie, obok nagrania z monitoringu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wiele babć nie chce tego robić, ale boją się odmówić. Problem, o którym wiele osób nie ma pojęcia
  2. Pokazał, co działo się z jego umierającą żoną. Widok mrozi krew w żyłach
  3. Chciała tylko wziąć udział w wyzwaniu z TikToka. 12-letnia dziewczynka nie żyje
Źródło: Popularne, naTemat

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Wiadomo, gdzie teraz przebywa Marta Kubacka. Żona Dawida Kubackiego jest pod opieką najlepszych lekarzy
Czytaj więcej >

Nowości

Ciężarna Roksana z "Rolnik szuka żony" w szpitalu. Jeden szczegół od razu zaszokował jej fanów
Czytaj więcej >

Nowości

Katarzyna Dowbor wyprowadzona z równowagi, aż zgłosiła rodzinę z programu. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Nowości

Tak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła". Facundo Arana już nie przypomina siebie sprzed lat
Czytaj więcej >

Nowości

"Pytanie na śniadanie": Najlepszy sposób na cienie pod oczami. Po słowach ekspertki Tomaszewska aż krzyknęła
Czytaj więcej >

Nowości

Po wizycie u lekarza Małgorzata Tomaszewska podjęła radykalną decyzję. Wraz z synem przeszła na dietę
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]