Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Widzowie "Nasz nowy dom" zdumieni przemianą. Ekipa Katarzyny Dowbor zrobiła świetną robotę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.03.2023 20:38

Widzowie "Nasz nowy dom" zdumieni przemianą. Ekipa Katarzyny Dowbor zrobiła świetną robotę

Nasz nowy dom, ekipa Katarzyny Dowbor
fot. Facebook/Nasz nowy dom

Niewiarygodne, co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu "Nasz nowy dom". Ekipa Katarzyny Dowbor dołożyła wszelkich starań i zaskoczyła telewidzów pięknie wykończonym domem.

W komentarzach pod najnowszym postem na Facebooku show Polsatu, gdzie możemy zobaczyć, jak wielkiej metamorfozy dokonano w ostatnim odcinku, nie brak słów pochwały i komplementów pod adresem ekipy remontowej.

 

"Nasz nowy dom": Ekipa Katarzyny Dowbor zaskoczyła telewidzów

To nie pierwszy raz, kiedy ekipa remontowa Katarzyny Dowbor zachwyca telewidzów swoim ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem dla projektu, który możemy oglądać w programie “Nasz nowy dom”. Nie inaczej było tym razem.

Podczas wizyty w Komorowie pomocnicy prowadzącej show dziennikarki po raz kolejny udowodnili, że na swojej pracy znają się jak mało kto. Efektami swoich działań pochwalili się na oficjalnym profilu produkcji na Instagramie.

-Całość to więcej niż suma w części, ale nie da się ukryć, że te części też mają istotne znaczenie. Popatrzmy więc z bliska na dom w Komorowie - czytamy opis posta w social mediach programu.

Artur odszedł z ekipy Katarzyny Dowbor. Miał smutny powód, wiemy co dziś robi

Ekipa Katarzyny Dowbor wykonała fenomenalną robotę

Na zdjęciach zamieszczonych na Facebooku programu Polsatu widzimy dokładnie, jak obecnie prezentuje się dom w Komorowie. Możemy tam zobaczyć nie tylko elegancki budynek z zewnątrz, ale również to, jak ekipa Katarzyny Dowbor zadbała o wystrój wnętrza.

Uwagę przykuwa przede wszystkim gustowny pokój dziecka, w którym możemy zaobserwować wygodne białe łóżko, stylowe biurko do odrabiania zadań oraz piękną tapetę w pióra, która zdobi największą ścianę pomieszczenia.

Na biurko produkcja show “Nasz nowy dom” zostawiła również kilka wzruszających pamiątek - swoje własne zdjęcia oprawione w ramki, których widok z pewnością będzie przynosił masę ciepłych wspomnień.

Fani zachwyceni efektami w programie "Nasz nowy dom"

Pod najnowszym postem w social mediach show Polsatu nie zabrakło ciepłych słów od wiernych fanów. Internauci jednogłośnie przyznają, że ekipa Katarzyny Dowbor wykonała kawał świetnej roboty i zadbała o absolutnie każdy detal swojego projektu.

-Super piękny

-Super jak zawsze, to ci ekipa

-Też poproszę taką ekipę

-To jest nie do opowiedzenia. Z ruiny cudowny dom. Złota rączka - czytamy komentarze na Facebooku programu “Nasz nowy dom”.

Zobacz post: