Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Widzowie przecierali oczy widząc co na parkiecie „TzG” wyczynia Wiesław Nowobilski. Gdzie nauczył się tak tańczyć?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.10.2022 10:53

Widzowie przecierali oczy widząc co na parkiecie „TzG” wyczynia Wiesław Nowobilski. Gdzie nauczył się tak tańczyć?

Wiesław Nowobilski Taniec z Gwiazdami
fot. kadr z programu „Taniec z Gwiazdami”

Wiesław Nowobilski po raz kolejny zaskoczył publiczność swoim występem w najnowszym odcinku programu „Taniec z Gwiazdami”. Kierownik budowy z show „Nasz nowy dom” urzekł jurorów swoimi tanecznymi umiejętnościami.

Po nieudanym występie z zeszłego tygodnia Wiesław Nowobilski powrócił do gry o najwyższe miejsca w wielkim stylu. Uczestnik tanecznego formatu Polsatu pokazał się w całkowicie innej odsłonie i udowodnił, że poprzedni odcinek był tylko małym potknięciem i nic nieznaczącym wypadkiem przy pracy.

Wiesław Nowobilski zachwycił widzów swoim występem w „Tańcu z Gwiazdami”

Kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” po raz kolejny udowodnił, że taniec to jego pasja, a wszystkie awanse do następnych odcinków tanecznego formatu nie były przypadkowe. Gwiazdor zaprezentował się u boku swojej partnerki Janji Lesar w zmysłowej rumbie, który porwała nie tylko publiczność zgromadzoną w studiu, ale też oceniających zmagania uczestników jurorów.

Wiesław Nowobliski ma na swoim koncie niezbyt udany występ w zeszłotygodniowym odcinku show „Taniec z Gwiazdami”. Współpracownik Katarzyny Dowbor nie ukrywał, że podczas ogłaszania werdyktu poważnie obawiał się o programową przyszłość swoją i Janji. Całe szczęście widzowie nie zawiedli kierownika budowy i zapewnili mu awans do kolejnego odcinka na żywo.

W podziękowaniu za zaufanie i oddane głosy Wiesław Nowobilski zaskoczył swoich fanów niesamowitym występem, który od razu przypadł do gustu wszystkich oglądającym show. W komentarzach pod fragmentem tanecznego pokazu uczestnika można znaleźć wiele pochwał ze strony internautów.

„Sam mi się uśmiech pojawia na widok tego Pana”

„Panie Wiesiu dla mnie jest Pan Wielki Gość. Kosisz Pan wszystkich. Brawo”

„Mnie się bardzo podobało. Wiesiu jest the Best” – takie komentarze można znaleźć na oficjalnym profilu programu „Taniec z Gwiazdami” na Facebooku.

Zobacz fragment występu:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z Gwiazdami”: Między Karoliną Pisarek a Ivoną Pavlović aż iskrzy. W ostatnim odcinku nie zabrakło emocji
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Jakub Rzeżniczak udzielił przejmującego wywiadu po śmierci syna. Słowa piłkarza wyciskają łzy