Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Widzowie „Tańca z Gwiazdami” oburzeni. Wyszło na jaw, co myślą o pierwszej eliminacji Łukasza Płoszajskiego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.08.2022 21:08

Widzowie „Tańca z Gwiazdami” oburzeni. Wyszło na jaw, co myślą o pierwszej eliminacji Łukasza Płoszajskiego

Taniec z Gwiazdami
youtube.com/Polsat instagram.com/joannakoroniewska

Za nami pierwszy odcinek długo wyczekiwanego programu „Taniec z Gwiazdami”. Niestety, w poniedziałek poznaliśmy też pierwszą parę, która na zawsze pożegnała się z show. Ku niezadowoleniu telewidzów z produkcji odpadł aktor Łukasz Płoszajski.

Kultowe taneczne show od początku budzi ogrom emocji wśród internautów. W związku z wieloma doniesieniami na temat uczestników, fani formatu nie mogli doczekać się pierwszego odcinka 13. edycji programu. W poniedziałek mieliśmy szansę oglądać zmagania wszystkich gwiazd jesiennego wydania show.

Niestety, ku zaskoczeniu większości oglądających, z programem pożegnał się aktor Łukasz Płoszajski, występujący w show z tancerką Wiktorią Omyłą. Fani nie kryją swojego oburzenia i w komentarzach na oficjalnym profilu formatu na Facebooku wyznali, co uważają na temat całej sytuacji.

„Taniec z Gwiazdami”: Fani nie kryją oburzenia werdyktem pierwszego odcinka

W pierwszym odcinku popularnego programu Polsatu pożegnaliśmy jednego z uczestników show. Ku zaskoczeniu zarówno fanów produkcji, jak i osób znajdujących się na planie, z formatu odpadł Łukasz Płoszajski. Cała sytuacja jest o tyle zadziwiająca, że już wcześniej zastanawiano się nad tym, kto może być pierwszym przegranym. Wówczas zarówno fani, jak i bukmacherzy obstawiali, że w poniedziałkowym odcinku show „Taniec z Gwiazdami” pożegnamy detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, występującego u boku Sylwii Madeńskiej.

Przewidywania ekspertów i internautów miały okazać się prawdziwe po tym, jak celebryta zaprezentował się na parkiecie. Jego występ nie spodobał się publiczności, a zasiadająca w jury Iwona Pavlović przyznała mu tylko 1 punkt, twierdząc, że nie mogła dać mu nic więcej.

Mimo nieudanego tanecznego pokazu Krzysztof Rutkowski pozostał w programie i już za tydzień zobaczymy go podczas kolejnego występu. Fani nie kryją oburzenia werdyktem i zastanawiają się, dlaczego właśnie Łukasz Płoszajski, który razem z Wiktorią Omyłą poradził sobie bardzo dobrze, pożegnał się z „Tańcem z Gwiazdami”.

Fani oburzeni eliminacją Łukasz Płoszajskiego z „Tańca z Gwiazdami”

Produkcja pożegnała aktora i jego programową partnerkę za pomocą specjalnego posta na oficjalnym profilu show na Facebooku. We wpisie podziękowano mu za zaangażowanie i pozostawione na parkiecie serce.

-Wczoraj z naszym programem pożegnali się Łukasz Płoszajski Haker Umysłu oraz Wiktoria Omyła fanpage. Dziękujemy Wam za serce, które zostawiliście na naszym parkiecie — czytamy na oficjalnym profilu programu „Taniec z Gwiazdami” na Facebooku.
W komentarzach na profilu show nie brak negatywnych reakcji i oburzenia, spowodowanego nieoczekiwanym werdyktem. Fani zarzucają programowi niepoprawne przeliczenie głosów, a nawet manipulowanie wynikami głosowania.
„DWTS, naciągacie ludzi na wysyłanie SMS-ów, a i tak sami podejmujecie decyzje, kto ma odpaść- oszustwo i ku….wo”
„Rutkowski powinien odpaść. To nie widzowie to wszystko lipa i ustawka”
„Łukasz był bez porównania lepszy od jeża, pajaca Rutkowskiego. Coś w trawie piszczy. Po takiej niesprawiedliwości oglądalność tego programu na pewno spadnie. Bo ja z moja rodzina i znajomymi już przestajemy go oglądać. Polski Taniec z Gwiazdami to jakiś kabaret, a nie poważny program” – czytamy na profilu programu na Facebooku.
Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z Gwiazdami”. Wzruszające zakończenie programu. Publiczność wstała, nie brakowało łez
  2. Żona Rutkowskiego nie wytrzymała po surowym komentarzu Iwony Pavlović w „TzG”. Powiedziała, co o niej myśli
  3. Jarek z „Chłopaków do wzięcia” pojechał na wycieczkę bez żony. Uciekł od zgiełku na łono natury