Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wiemy co dzieje się z mężem mamy Madzi, Bartkiem Waśniewskim
Karol Osiński
Karol Osiński 14.09.2021 18:18

Wiemy co dzieje się z mężem mamy Madzi, Bartkiem Waśniewskim

Bartek Waśniewski
fot. CEZARY PECOLD/SE/EAST NEWS

Ponad 8 lat temu w Sosnowcu doszło do jednej z najgłośniejszych tragedii. Katarzyna Waśniewska zamordowała swoją córeczkę, Madzię i próbowała upozorować jej śmierć. Od tamtej pory jej były mąż, Bartek Waśniewski zapadł się pod ziemię. Fakt ustalił kilka faktów na jego temat.

Dziennikarze tabloidu zapytali m.in. Krzysztofa Rutkowskiego czy ma kontakt z Bartkiem. Śledczy zdradził, gdzie może się znajdować.

Gdzie znajduje się Bartek Waśniewski?

Skazana na 25 lat więzienia za morderstwo Katarzyna Waśniewska odsiaduje wyrok w zakładzie karnym w Krzywańcu w woj. lubuskim. Bartek Waśniewski zerwał całkowicie kontakty ze swoją byłą żoną i nie odwiedza jej w więzieniu.

Dziennikarze Faktu zainteresowali się, czym może dziś się zajmować tata zamordowanej Madzi, w związku z tym zwrócili się do Krzysztofa Rutkowskiego, który rozwikłał rozpoczętą w 2012 roku sprawę. Mężczyzna ma układać sobie nowe życie za granicą.

Z Bartkiem nie mam kontaktu, który mieszka w te chwili w Wielkiej Brytanii. Jeżeli on będzie chciał na ten temat rozmawiać ze mną, ja jestem zawsze otwarty. Myślę, że Bartek nie chce wracać do przeszłości, która dla niego była dramatem – powiedział Krzysztof Rutkowski dla Faktu.

Dotarli także do byłych sąsiadów Bartka i Katarzyny, którzy w dalszym ciągu zamieszkują mieszkania w kamienicy, gdzie doszło do zbrodni. Większość z nich uważa, że Waśniewska powinna otrzymać karę dożywotniego pozbawienia wolności.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Skandal po ślubie Julii Królikowskiej. Młoda para złamała prawo

Źródło: kobieta.wp.pl