Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Wiemy, co zajmie miejsce „Klanu”. Gdy tylko serial zniknie z anteny TVP zastąpi go zagraniczną produkcją
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 02.06.2022 16:30

Wiemy, co zajmie miejsce „Klanu”. Gdy tylko serial zniknie z anteny TVP zastąpi go zagraniczną produkcją

Klan Czesia
pixabay.com

Wiemy już, jaki serial zastąpi „Klan” na antenie TVP. Kultowa, telewizyjna saga zniknie z anteny, a „tron” obejmie zagraniczna, nakręcona z rozmachem produkcja, która z pewnością zainteresuje miłośników tajemnic.

„Klan” od 25 lat może cieszyć się tytułem „króla polskich seriali”, jako rekordzista o najdłuższym czasie nieprzerwanej emisji i liczby odcinków. Obsada straciła kilku wspaniałych aktorów, nadal jednak na planie pozostało wiele osób, związanych z kultową sagą od samego początku.

Teraz jednak widzowie mogą szykować się na zmiany. Już wkrótce telenowela zniknie z anteny. Serial, który zajmie jej miejsce może być niemałym zaskoczeniem. Okaże się godnym zastępstwem?

„Klan” znika z anteny? Wiemy, jaki serial zajmie jego miejsce

Nie tak dawno temu ukazał się 4000. epizod telewizyjnej sagi, a tymczasem w mediach pojawia się coraz więcej doniesień, że „Klan” już niebawem zniknie z anteny. Choć trudno znaleźć zastępstwo dla tak kultowej produkcji, zmiana z pewnością zadowoli miłośników kryminałów.

Serial „Tajemnice” zagości w TVP 1 już niebawem. Ukraiński serial obyczajowy ma być prawdziwą ucztą dla zmysłów — z opisu zamieszczonego przez serwis VOD wynika, że fabuła z pewnością wciągnie widzów spragnionych zagadek, romansów i sekretów.

Nakręcony z rozmachem ukraiński serial obyczajowy z elementami kryminału, pokazujący losy dwóch rodzin na tle ważnych wydarzeń w dziejach Ukrainy: od 1944 roku, po odzyskanie przez ten kraj niepodległości w 1991 roku i pierwsze lata XXI wieku – czytamy.

Pierwszy epizod zostanie wyemitowany już 6 czerwca i będzie można go oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17:55. Mamy jednak dobrą wiadomość dla rozczarowanych tą nagłą zmianą: Po wakacyjnej przerwie „Klan” powróci na ekrany, a nowe odcinki mamy zobaczyć już jesienią.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapadła decyzja w sprawie „Świata według Kiepskich”. Jest oświadczenie Polsatu, głos zabrała Nina Terentiew
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Źródło: Pomponik

Tagi: Klan