Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Właśnie dowiedzieliśmy się o tragedii. Genialny piłkarz zmarł dziś w swoim domu, Sławomir Świstek miał 53 lata
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 18.06.2021 19:25

Właśnie dowiedzieliśmy się o tragedii. Genialny piłkarz zmarł dziś w swoim domu, Sławomir Świstek miał 53 lata

edward kruk
fot. unsplash.com/chiragggg

Właśnie dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci utalentowanego piłkarza Sławomira Świstka. Nie żyje dawny napastnik Szombierek Bytom. Jak podaje sport.interia.pl mężczyzna zmarł dziś w swoim domu.

Odszedł kolejny ceniony sportowiec. Sławomir Świstek zmarł w wieku 53 lat. Mężczyzna chorował na nowotwór żołądka.

Nie żyje Sławomir Świstek

Polskie media obiegła przykra wiadomość o śmierci cenionego sportowca. Nie żyje Sławomir Świstek – wieloletni napastnik Szombierek Bytom, gdzie grał w latach 1988-97, a następnie w 1999 i 2000 i 2007 roku.

Wiadomość o śmierci Sławomira Świstka wstrząsnęła jego bliskimi, a także kolegami z drużyny. Po jego odejściu głos zabrał bramkarz Szombierek Edward Ambrosiewicz:

Ogromna strata. To był dobry piłkarz i świetny przyjaciel. Byliśmy blisko, mieszkaliśmy w sąsiednich klatkach. Nasze dzieci mówiły do nas „wujku” – wyznał mężczyzna, jak podaje sport.interia.pl.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Sławomir Świstek zmarł w swoim domu. Mężczyzna w ostatnim czasie zmagał się z chorobą nowotworową żołądka. W chwili śmierci miał 53 lata.

Pogrzeb Sławomira Świstka ma odbyć się w Wadowicach.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: sport.interia.pl