Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Włosy wypadały jej garściami. Była zrozpaczona, ale fryzjer dokonał niemożliwego
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 21.12.2019 11:08

Włosy wypadały jej garściami. Była zrozpaczona, ale fryzjer dokonał niemożliwego

fot. materiały prasowe

Włosy pewnej kobiety zaczęły wypadać garściami. Utrata kolejnych kosmyków spowodowana była inwazyjnym leczeniem, którego musiała się podjąć. Zrozpaczona kobieta w obawie przed całkowitym wyłysieniem, postanowiła zaczerpnąć porady stylisty. Mężczyzna dokonał niemożliwego, a metamorfoza którą przeszła, zmieniła ją nie do poznania.

Wypadające włosy są prawdziwą zmorą kobiet. Co ciekawe na dolegliwość tę skarży się coraz większa część społeczeństwa. Dziennie gubimy około 100 włosów i nie ma tu najmniejszych powodów do obaw. Na miejsce tego, który właśnie wypadł, stosunkowo szybko wyrasta kolejny. Problemy zaczynają się kiedy liczba pojedynczych włosków znacznie przekracza dopuszczalną normę.

Włosy wypadały w zatrważającym tempie

U Lori mieszkającej na co dzień w stanie Minessota lekarze zdiagnozowali ciężką chorobę. Kobieta niemalże natychmiast zmuszona była rozpocząć inwazyjne leczenie. Leki, które zaproponowali jej lekarze, spowodowały, że jej włosy zaczęły wypadać w przerażającym tempie. Wiedziała jednak, że bez nich jej życie stanęłoby pod ogromnym znakiem zapytania.

Zrozpaczona w pewnym momencie nie potrafiła patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Widok, który zastawała każdego poranka, doprowadził ją do depresji. Mimo to nie zamierzała się poddawać. Kobieta udała się do znanego fryzjera Christophera Hopkinsa, którego salon znajduje się w Minneapolis w stanie Minnesota.

Kobieta przeszła niewiarygodną metamorfozę

Lori przyznała styliście, że od dłuższego czasu nie robiła zupełnie nic ze swoją czupryną. Fryzjer znacznie skrócił zniszczone pasma. Tym prostym sposobem wygląd kobiety został odmłodzony i odświeżony. Brązowe włosy z olbrzymimi siwymi odrostami zastąpione zostały pasmami w odcieniu ciepłego blondu.

Ogromną rolę odegrał również makijaż. Christopher postawił na delikatny i kobiecy make-up, w którym pierwsze skrzypce ogrywały oczy podkreślone eyelinerem. Metamorfoza, którą przeszła pod bacznym okiem stylisty, powala na kolana.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Włosy

Włosy kobiety wypadały garściami.

Wlosy

Wygląd kobiety zmienił się nie do poznania.

Włosy

Jej metamorfoza zachwyca.