Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wpadki. Poczujecie zażenowanie i rozbawienie w jednym [ZDJĘCIA]
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 27.08.2018 14:57

Wpadki. Poczujecie zażenowanie i rozbawienie w jednym [ZDJĘCIA]

Wpadki
Fot. bezlitosne.pl

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”52″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Wpadki bieliźniane potrafią wywołać uśmiech na twarzy. Zażenowanie miesza się z politowaniem. Zobaczcie najbardziej żenujące zdjęcia w bieliźnie. Będziecie w szoku. Granica dobrego smaku została przekroczona.

Wystające spod spodni majtki nie należą do rzadkości. Osoby, które widnieją w naszej galerii, stworzyły jednak nową definicję słowa – wpadka. Musicie to zobaczyć.

Najczęstsze wpadki Polaków?

  1. Skarpetki do sandałów – zakładane z uporem maniaka w słoneczne dni. Upał najwyraźniej stopom jest niestraszny.
  2. Leginsy do topów – bardzo często widywane w komunikacji miejskiej. Niektóre panie uważają, że ich pupa w leginsach powinna zostać dobrem narodowym. Odważnie obnoszą się nią zatem, gdzie tylko to możliwe.
  3. Wystające ramiączka od stanika – po co inwestować w stanik bez ramiączek, skoro już jeden mamy. Nie będziemy wydawać pieniędzy na kolejny model
  4. Nieumyte pachy – część naszych rodaków uważa, że antyperspirant to wynalazek przeznaczony dla kobiet. Prawdziwy samiec-alfa nie korzysta z tego rodzaju wynalazków. Niektórym panom po prostu nie chce się tego robić. Oczywiście, sytuacje takie zdarzają się również paniom. Dbanie o naszą higienę to podstawa, niektórzy jednak tego nie rozumieją i uprzykrzają życie innym.

Jakie były największe wpadki gwiazd?

Gdy słyszymy tę frazę, pierwsze co przychodzi nam do głowy to koncert piosenkarki Christiny Aguilery, podczas którego piosenkarka oddała mocz. Jego strugi dostrzegalne były na jej nogach. Można wspomnieć również o Britney Spears i jej podziurawionych rajstopach, które nosi podczas wypraw do sklepu. Spektakularną wtopę zaliczyła również Janet Jackson podczas występu z Justinem Timberlakiem na SuperBowl w 2004 roku, kiedy to piosenkarzach niechcący odsłonił publiczności jej sutek. Media o tym dosłownie huczały.

Wpadki zdarzają się każdemu z nas, niektóre z nich są jednak trudniejsze do usprawiedliwienia od innych. Dajcie znać, co myślicie na ten temat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Pierwsza miłość”. Gwiazda serialu zaręczyła się na luksusowych wakacjach! Po kilku miesiącach znajomości
  2. Barbara Kurdej-Szatan w „Tańcu z Gwiazdami”? Zaproponowali jej gigantyczną kwotę
  3. Deynn i Majewski już W POLSCE! Tęskniliście?

źródło: bezlitosne.pl