Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wstrząsająca prawda o kierowcy, który spowodował śmierć rodziców trojga dzieci. Prokurator potwierdził
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 05.07.2021 16:12

Wstrząsająca prawda o kierowcy, który spowodował śmierć rodziców trojga dzieci. Prokurator potwierdził

Wypadek Stalowa Wola
fot. KPP Stalowa Wola / https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-stalowa-wola/wydarzenia/104663,Tragiczny-wypadek-w-Stalowej-Woli-nie-zyja-dwie-osoby.html

Pijany kierowca, który spowodował wypadek w Stalowej Woli i spowodował śmierć rodziców trojga dzieci, nie przyznaje się do winy. Prokurator przekazał postawione mężczyźnie zarzuty.

Do tragicznego wypadku doszło ok. godz. 15 na drodze woj. nr 871 w Stalowej Woli. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni mężczyzna kierujący Audi S7 prawdopodobnie w trakcie wyprzedzania zderzył się z jadącym z przeciwka Audi A4, którym podróżowały trzy osoby: 37-letnia kobieta, 39-letni mężczyzna i ich dziecko – 2,5 roczny chłopiec – pisze Polsat News.

Kierowca usłyszał zarzuty. Nie przyznaje się do winy

Rodzice 2,5-letniego chłopca zmarli na miejscu mimo reanimacji. Ich synek oraz sprawca wypadku zostali przewiezieni do szpitala.

Jak przekazał prokurator Adam Cierpiatka dla Polsat News, sprawca wypadku usłyszał zarzuty: spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym w stanie nietrzeźwości oraz kierowania w stanie nietrzeźwości pojazdem mechanicznym.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Nie wykonaliśmy czynności procesowych z udziałem podejrzanego. W tym momencie ze względów medycznych nie można ich wykonywać – informował prok. Adam Cierpiatka.

Prokurator zaznaczył, że podejrzany nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Martyna Wojciechowska pochwaliła się niezwykłym talentem adoptowanej córki. Fani są zachwyceni
  2. Czy Beata Szydło wróci do rządu? W mediach pojawiły się nieoczekiwane doniesienia
  3. Smutne wieści. Nie żyje Tadeusz Taworski

Źródło: Polsat News

Tagi: kierowca