Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Wszyscy oniemieli na widok Anity z "Sanatorium miłości". Ona naprawdę ma 60 lat?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.03.2023 21:23

Wszyscy oniemieli na widok Anity z "Sanatorium miłości". Ona naprawdę ma 60 lat?

Sanatorium miłości
fot. kadr z programu "Sanatorium miłości"

Anita z "Sanatorium miłości" urzekła wszystkich telewidzów. Seniorka wygląda jak nastolatka i ujmuje internautów swoją zgrabną sylwetką oraz zaskakującym wyczuciem stylu.

Kuracjuszka w ogóle nie wygląda na 60-latkę. Fani w komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem uczestniczki reality show.

Anita urzekła wszystkich telewidzów

Anita Nowicka bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci piątej edycji programu “Sanatorium miłości”. Seniorka od początku budzi skrajne emocje wśród telewidzów, którzy mieli różne opinie na temat jej silnego charakteru i zaskakujących decyzji. 

Jakiś czas temu kuracjuszka otworzyła się na temat relacji z mężczyznami oraz problemami z zaufaniem płci przeciwnej. Teraz jednak Anita znalazła się w centrum zainteresowania internautów z powodu zjawiskowej kreacji, w której pojawiła się w reality show.

Nagłe zniknięcie Justyny i Tomasza z "Rolnik szuka żony". Przekazali informację, skąd ten pomysł

Anita pokazała się w zjawiskowej kreacji w programie "Sanatorium miłości"

Wielkimi krokami zbliżamy się do Wielkiego Finału kultowego reality show. Nic więc dziwnego, że w ostatnim odcinku programu “Sanatorium miłości” mogliśmy zobaczyć wszystkich kuracjuszy w naprawdę eleganckich stylizacjach. Jedną z uczestniczek, która szczególnie spodobała się telewidzom, była Aneta i jej zjawiskowe kreacje.

Seniorka zaprezentowała się w dwóch pięknych sukniach, które idealnie podkreślały jej urodę. Pierwszą z zaprezentowanych kreacji była długa suknia w odcieniu gołębiowego błękitu, która odsłaniała szczupłe ręce i podkreślała szyję Anity. 

Drugą propozycją kuracjuszki była kreacja w kolorze szampańskiego beżu, która do złudzenia przypominała suknię ślubną. Wykończona koronką suknia idealnie leżała na bohaterce reality show.

Anita skomplementowana przez internautów

W komentarzach pod najnowszym postem na profilu programu TVP, w którym znalazły się dwa zdjęcia seniorki, w każdej ze zjawiskowych kreacji pełno jest komplementów i miłych słów pod adresem Anity. Fani nie kryją zachwyt na widok seniorki i tego, jak pięknie prezentuje się w każdej z sukienek.

Internauci jednogłośnie przyznali, że Anita w ogóle nie wygląda na swój wiek, ale w pięknych kreacjach prezentuje się niczym nastolatka.

- Pani Anita ma ładną figurę, to w każdej sukience będzie dobrze , ale ta błękitna ładna

- Ładnemu we wszystkim ładnie

- Anita ma świetną figurę jak na swój wiek - czytamy pod najnowszym postem na Facebooku “Sanatorium miłości”

Zobacz post: