Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Wszyscy prowadzący „Pytanie na śniadanie” zaśpiewali razem na żywo. Mocne komentarze po ich występie, dostało się Cichopek
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 28.08.2022 00:11

Wszyscy prowadzący „Pytanie na śniadanie” zaśpiewali razem na żywo. Mocne komentarze po ich występie, dostało się Cichopek

Pytanie na śniadanie
fot. facebook.com/BadzmyRazem.TVP/

Program „Pytanie na śniadanie” towarzyszy widzom już od 20 lat. Z tej okazji stacja TVP postanowiła zorganizować uroczysty koncert, podczas którego na scenę wkroczyli wszyscy prowadzący śniadaniówki. Ich występ skomentowali internauci.

W sopockiej Operze Leśnej odbył się koncert z okazji 20-lecia programu „Pytanie na śniadanie”. Dużym zainteresowaniem ucieszył się wspólny występ prowadzących, którzy zazwyczaj nie mają do czynienia ze śpiewaniem. Jednak nie tylko ich wokale przykuwały uwagę.

Prowadzący „Pytanie na śniadanie” zaśpiewali na scenie

2 września 2002 roku premierę miał pierwszy odcinek programu „Pytanie na śniadanie”. Od tamtej pory przez śniadaniówkę przewinęło się aż 80 prowadzących i prawdopodobnie tysiące gości. Aby uczcić okrągłą rocznicę, Telewizja Polska zorganizowała koncert z udziałem takich gwiazd jak Aleksandra Szwed, Krzysztof Cugowski junior czy Paweł Skiba.

Na scenie nie mogło również zabraknąć prezenterów „Pytania na śniadanie”, którymi obecnie są Ida Nowakowska, Tomasz Wolny, Izabella Krzan, Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Małgorzata Opczowska, Łukasz Nowicki oraz Robert El Gendy. Prowadzący postanowili zabłysnąć podczas wydarzenia i zaśpiewali dla zgromadzonych piosenkę „Dwudziestolatki”. Chociaż w większości brakowało im odpowiednich umiejętności wokalnych, to zdecydowanie świetnie bawili się na scenie.

Skrajne reakcje po występie prowadzących śniadaniówki

Krótki koncert prowadzących „Pytania na śniadanie” spotkał się z natychmiastową reakcją widzów. Pod wideo udostępnionym na profilu śniadaniówki posypały się najróżniejsze opinie. Wiele osób pozytywnie oceniło wydarzenie zorganizowane przez TVP.

– Wszystkiego najlepszego dla TVP 2 następnych 20 lat

– Brawo piękny koncert i jak zawsze profesjonalizm w każdym calu wszyscy wyglądają pięknie

– Oglądam fajnie śpiewają – czytamy.

Z drugiej strony mnóstwo internautów spojrzało krytycznie na koncert, który dali prowadzący. W komentarzach można było przeczytać, że dotychczasowe gwiazdy „Pytania na śniadanie” powinny ustąpić miejsca kolejnym dziennikarzom lub, że ich koncert to „żenada”. Przy okazji oberwało się kreacji Kasi Cichopek.

– Koncert w miarę, ale chyba Cichopek za bardzo się rozdekoltowała, bo prawie całe piersi widać – napisała jedna z internautek.

Po stronie aktorki natychmiast stanęła pewna fanka, która stwierdziła, że Cichopek wygląda pięknie. Niewątpliwie wszyscy prowadzący podczas koncertu prezentowali się bardzo elegancko. W końcu nie będą mieli drugiej szansy, by wspólnie uczcić 20-lecie „Pytania na śniadanie”.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel prowadził „Pytanie na śniadanie”. Nagle wskoczył w zarośla
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych