Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wypłynęły zdjęcia, jak Robert Janowski z żoną przyszli ubrani na ślub. Cóż za styl!
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.09.2023 10:29

Wypłynęły zdjęcia, jak Robert Janowski z żoną przyszli ubrani na ślub. Cóż za styl!

Robert Janowski, Monika Janowska
Robert i Monika Janowski tak świętowali rocznicę ślubu. Fot. KAPiF, AKPA

Robert Janowski i jego żona Monika postanowili w zachwycający sposób uczcić swoją 10 rocznicę ślubu. Uroczystość, do której doszło w kościele, była spektakularna. Całe wydarzenie odbyło się we wspaniałej, szczęśliwej i miłosnej atmosferze. Opisujemy nie tylko szczegóły tego wyjątkowego dnia, ale również stroje, które na swój kolejny ślub wybrali Robert i Monika Janowscy. Będziecie pod wrażeniem!

Jak Robert Janowski świętował rocznicę ślubu z żoną?

Robert Janowski jest jedną z najpopularniejszych osób w show-biznesie, która cieszy się ogromną sympatią Polaków. Widzowie znają go przede wszystkim z prowadzenia programu “Jak to melodia?”, którego był twarzą przez ponad 2 dekady.

Nie wszyscy fani piosenkarza wiedzą, że był on trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną, z którą ma syna Makarego, była Katarzyna Kalicińska-Goczał. Następnie Robert Janowski związał się z Katarzyną Dańską, z którą ma córki Anielę oraz Tolę. Po dwóch związkach, które nie przetrwały próby czasu, artysta związał się z piękną Moniką Głodek. Wzięli ślub 14 września 2013 roku, co oznacza, że właśnie świętowali swoją okrągłą, 10 rocznicę! Z tej okazji para wybrała zaskakujący rodzaj celebracji — postanowili odnowić przysięgę małżeńską.

Wiemy, jak mieszkańcy Żukowa zareagowali na śmierć Karoliny i Łukasza. Po tym co zrobili, ciężko nie płakać

Drugi ślub Roberta Janowskiego i jego żony Moniki. Szczegóły wydarzenia są zaskakujące

Z okazji 10 rocznicy ślubu Robert Janowski po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu ze swoją ukochaną, Moniką. Zachwycająca uroczystość miała miejsce w kościele Pokamedulskim na Bielanach, a poprowadził ją ksiądz Wojciech Drozdowicz, który prywatnie jest przyjacielem rodziny Janowskich. Do odnowienia przysięgi małżeńskiej doszło w wąskim gronie najbliższej rodziny oraz przyjaciół pary. Mimo wszystko fotoreporterom udało uchwycić się kilka zachwycających kadrów, które już zdążyły obiec internet.

Wzięcie “drugiego ślubu” to nie jedyny przejaw świętowania jubileuszowej rocznicy zawarcia związku Janowskich. Artysta postanowił podzielić się swoją radością i wdzięcznością w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikował poruszający wpis zadedykowany małżonce, który roztopił serca jego fanów:

Monika, moja ŻONA ❤ 10 lat temu chwyciła mnie za rękę i pokazała to, co piękne. Dziś możemy się tym delektować wspólnie. To jest największe szczęście. Dzielić z kimś życie. Na dobre... i na jeszcze lepsze – pisał Robert Janowski, dzieląc się przy tym ślubnymi kadrami sprzed 10 lat.

Projekt bez nazwy - 2023-09-16T093744.301.png
Robert i Monika Janowski tak świętowali rocznicę ślubu. Fot. AKPA

Tak Robert Janowski i jego piękna żona Monika byli ubrani na swoim 2 ślubie

Robert Janowski spędził ze swoją ukochaną żoną Moniką już 10 lat. Parze właśnie nadarzyła się sposobność, by w piękny sposób uczcić płomienne uczucie. Zdecydowali, że chcą zrobić to w kościele, w gronie najbliższych. W tym wyjątkowym dniu oboje wybrali stroje adekwatne do okazji. Robert Janowski postawił na klasyczny wybór — elegancki, granatowy garnitur w prążki. Jego żona zaprezentowała się nie mniej olśniewająco!

Na kościelne uroczystości Monika Janowska założyła biała, jedwabną, prostą sukienkę, której jeden szczególny element zwrócił uwagę wszystkich gości — została ona wykończona długimi do kostek frędzlami, które poruszały się przy każdym jej ruchu. Swoją kreację żona Roberta Janowskiego zestawiła z szykowną marynarką z wielką, materiałową różą na prawej klapie, w odpowiadającym kolorze.

Projekt bez nazwy - 2023-09-16T094155.307.pngProjekt bez nazwy - 2023-09-16T094013.508.pngProjekt bez nazwy - 2023-09-16T094058.293.png