Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Występ Tuska przed tłumem ludzi nagle przerwany. Niezwykłe, do czego doszło
Michał Fitz
Michał Fitz 11.12.2021 16:38

Występ Tuska przed tłumem ludzi nagle przerwany. Niezwykłe, do czego doszło

Donald Tusk
fot. youtube.com/JanuszJaskółka

Od kiedy Donald Tusk wrócił do polskiej polityki, jest w zasadzie jej główną postacią. Wokół niego co chwila coś się dzieje. Całkowitego spokoju nie mógł zaznać nawet w trakcie swojego ostatniego wystąpienia.

Donald Tusk przemawiał bowiem w trakcie Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. Jego występ został jednak przerwany przez nieoczekiwanego gościa.

Donald Tusk i jego przerwany występ

Lider opozycji nie gryzł się w język w trakcie swojego wystąpienia. Mówił, że ze względu na bliską odległość do ulicy Nowogrodzkiej, przy której znajduje się siedziba PiS, na sali wręcz czuć odór zepsutej władzy.

W pewnym momencie musiał jednak na chwilę przerwać swój wywód, gdyż na sali powstało zamieszane spowodowane przez dziecko Arkadiusza Myrchy i Kingi Gajewskiej, którzy pełnią role posłów. Chłopak był niezwykle rozbrykany, ale lider opozycji skomentował to w bardzo ciepłych słowach i świetnie wybrnął z sytuacji.

– Polityka podobnie jak ojcostwo i macierzyństwo wymaga cierpliwości i zrozumienia także głosu słabszych – skomentował polityk.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niepojęte, kto pojawi się teraz w „M jak miłość”. Fani serialu mogą zdębieć
  2. Piekarczyk ujawnił, jaką dostanie emeryturę. Na widok kwoty opadły nam szczęki
  3. Biedrzyńska przekazała druzgocącą wiadomość o śmierci. „Odchodzą Ci najwięksi, najwspanialsi”
Tagi: donald tusk