Rozrywka.Lelum.pl > Programy > YouTube wprowadza rewolucyjną funkcję! Upodabnia się do Facebooka
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 31.05.2018 12:15

YouTube wprowadza rewolucyjną funkcję! Upodabnia się do Facebooka

YouTube
fot. commons.wikimedia.org

YouTube przygotował dla swoich użytkowników ciekawą niespodziankę. Do tej pory, kiedy użytkownicy chcieli podzielić się ze swoimi znajomymi filmikiem, musieli udostępniać link w innym komunikatorze. Z pewnością nie było to wygodne rozwiązanie, dlatego twórcy postanowili wyjść naprzeciw potrzebom swoich użytkowników!

Teraz użytkowników czeka prawdziwa rewolucja. Serwis YouTube wprowadził komunikator, dzięki któremu na bieżąco można wymieniać się filmami, a także opiniami i wiadomościami. To z pewnością duże ułatwienie i oszczędność czasu, ponieważ do tej pory, aby przesłać film, trzeba było udostępniać link, korzystając z zewnętrznego komunikatora.

YouTube wprowadza swój komunikator

Z pewnością wadą serwisu był brak możliwości czatowania ze swoimi znajomymi. Aby podzielić się interesującym filmem, użytkownik był zmuszony wysłać link w innym komunikatorze. To z pewnością nie było wygodne rozwiązanie.

YouTube wprowadził możliwość czatowania na telefonach komórkowych już jakiś czas temu, jednak dla użytkowników, którzy korzystali z komputerów i laptopów, nadal nie wprowadzano tej możliwości. Nastąpił przełom i serwis wprowadził czat dla wszystkich użytkowników.

Niestety z czatu mogą korzystać użytkownicy, którzy nie zamieszkują Polski. Wystarczy mieć konto Google i być aktywnym w serwisie YouTube. Komunikator już cieszy się ogromną popularnością i zbiera fantastyczne opinie użytkowników, którzy doceniają to, że w końcu mogą wymieniać się swoimi spostrzeżeniami i opiniami bezpośrednio w serwisie.

Czat YouTube umożliwia użytkownikom prowadzenie rozmów, a także szybkie udostępnianie filmów, którymi chcielibyśmy się podzielić ze swoimi znajomymi. Jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której użytkownik w szybszy sposób może dzielić się swoimi myślami, a do tego nie musi angażować w to innych komunikatorów i serwisów.

Nam bardzo podoba się wprowadzona przez YouTube możliwość czatowania, a was przekonuje tego typu komunikator? Chcielibyście, aby YouTube umożliwił czat także polskim użytkownikom?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Adam Zdrójkowski oświadczy się dziś Wiktorii Gąsiewskiej?
  2. Finalista „Top Model” pokazał się BEZ MAJTEK. Zobacz gorące zdjęcia
  3. Gwiazda Klanu szokuje wyznaniem! Wini dzieci za swoją porażkę

Źródło: apynews.pl