Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Z ostatniej chwili: nowe informacje ws. stanu Ewy Szykulskiej. Trafiła na SOR w ciężkim stanie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.11.2023 19:09

Z ostatniej chwili: nowe informacje ws. stanu Ewy Szykulskiej. Trafiła na SOR w ciężkim stanie

Ewa Szykulska
Nowe informacje ws. stanu zdrowia Ewy Szykulskiej. Fot. KAPiF

Ewa Szykulska niecałe 2 lata temu musiała pochować swojego ukochanego męża. Teraz sama trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Dziś mediami w całej Polsce wstrząsnęła wieść o tym, że aktorka musiała zostać pilnie przewieziona na SOR. Tymczasem na jaw wyszły nowe informacje o jej stanie.

Przykre wieści o Ewie Szykulskiej

Ewa Szykulska jest legendarną polską aktorką, której największa popularność przypada na lata 70. i 80. ubiegłego wieku. Wystąpiła w produkcjach takich jak "Hydrozagadka", "Samochodzik i Templariusze", “Dziewczyny do wzięcia” czy “Vabank”. Występowała jednak nie tylko przed kamerą, ale również na deskach teatrów.

74-letnia aktorka niecałe 2 lata temu musiała pochować swojego męża, Zbigniewa Perneja. W wywiadzie, którego udzieliła jakiś czas temu, wyznała, że wciąż nie może pogodzić się z tą wielką tragedią i tęskni za ukochanym. Tymczasem dziś media w całej Polsce obiegła wiadomość, że aktorka nagle trafiła do szpitala. Jej stan ma być poważny.

Doniesienia medialne aż mrożą. Ewa Szykulska w szpitalu w stanie ciężkim! Nikt nawet się nie spodziewał Ewa Szykulska bardzo cierpi, aktorka zmaga się z chorobą. Jej mąż zmarł nagle kilka miesięcy temu

Ewa Szykulska trafiła do szpitala

16 listopada Ewa Szykulska udała się do Przychodni Medycyny Rodzinnej w Warszawie, ponieważ zaczęły doskwierać jej poważne problemy z oddychaniem. Na miejscu okazało się, że aktorka jest w stanie, który wymaga natychmiastowej hospitalizacji. O całej informacji poinformował portal “Złota Scena”:

Doktor Grzegorz Olizarowski stwierdził, że jej stan jest ciężki. Nie było na co czekać i lekarz osobiście zawiózł aktorkę na SOR do szpitala przy ulicy Szaserów w Warszawie – mogliśmy przeczytać.

Od tej sytuacji minęło zaledwie kilka godzin, natomiast o stanie Ewy Szykulskiej wiadomo już nieco więcej. Jak czuje się artystka?

ZOBACZ TEŻ: "Serduszko usnęło". Byli razem 44 lata. Mąż Ewy Szykulskiej zmarł nagle. Aktorka po tragedii nie może się otrząsnąć do dziś

Jaki jest obecnie stan Ewy Szykulskiej?

Ewa Szykulska wciąż przebywa w szpitalu. Tymczasem fani w całej Polsce drżą w oczekiwaniu na każdą nową wiadomość o jej stanie zdrowia. Dziennikarzom “Faktu” udało się skontaktować z artystką, która opowiedziała, jak obecnie się czuje. Mimo poważnej sytuacji gwiazda jest pełna optymizmu. Zaznaczyła, że stara się uspokajać wszystkich, którzy martwią się o jej życie i zdrowie.

Ważne, że jestem pod opieką lekarzy. Staram się dobrze czuć. Nie wiem jeszcze, do kiedy zostanę w szpitalu. Mam fantastyczną opiekę lekarzy. Jest naprawdę okej. Mam nadzieję, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Naprawdę nie chcę histeryzować, bo sama zacznę szaleć. Uspokajam siebie i wszystkich dookoła. Oczywiście, że będzie tylko lepiej. Trzymajcie się – przekazała Ewa Szykulska.

Mamy nadzieję, że aktorka jak najszybciej wróci do pełni sił.

Projekt bez nazwy - 2023-11-16T185717.969.png
Nowe informacje ws. stanu zdrowia Ewy Szykulskiej. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-11-16T185732.066.png
Nowe informacje ws. stanu zdrowia Ewy Szykulskiej. Fot. KAPiF

źródło: fakt.pl