Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Żałuję, że poszłam do Big Brothera". Małgorzata Maier długo nie mogła się pozbierać. Zdumiewające, co dziś robi
Michał Fitz
Michał Fitz 24.05.2023 13:52

"Żałuję, że poszłam do Big Brothera". Małgorzata Maier długo nie mogła się pozbierać. Zdumiewające, co dziś robi

Małgorzata Maier
fot. KAPiF

Pierwsza edycja “Big Brothera” była w naszym kraju absolutnym fenomenem. W związku z tym jej uczestnicy z miejsca stali się wielkimi celebrytami. Pod tym stwierdzeniem śmiało może podpisać się Małgorzata Maier, która po latach żałowała swojego udziału w show.

Kobieta przez moment próbowała jeszcze odnaleźć się w świecie show-biznesu, ale ostatecznie usunęła się w cień. Co dziś robi?

Małgorzata Maier żałuje udziału w show

Uczestniczka opowiedziała szerzej o swoim udziale w programie w rozmowie z “Onetem” sprzed prawie 10 lat. Przyznała w niej, że faktycznie przeżyła przygodę życia, ale to, co działo się po programie, było dla nie nie do zniesienia. Pod jej domem pojawiali się fani, którzy godzinami potrafili dopraszać się o autografy. Kobieta, której dotychczasowe życie było bardzo ułożone i ciche, już nie wiedziała, czym jest spokój.

- Udawałam, że mnie nie ma w domu. Gdy włączyłam telewizor, krzyczeli: „Wiemy, że tam jesteś”. Kopali w drzwi, bo chcieli, żebym wyszła do nich. To nie była nienawiść. Byli źli, że czekają 12. godzinę na autograf — wyjawiła wówczas Maier.

Nie żyje Bronisław Surmiak. Aktor był znany z wielu popularnych produkcji, miał 89 lat

Małgorzata Maier próbowała sił w show-biznesie

Wielu uczestników pierwszej edycji “Big Brothera” zostało w ten czy inny sposób zaangażowanych w polski show-biznes. Małgorzata Maier, która cieszyła się ogromną sympatią wśród widzów, też nie została pominięta. Postanowiła spróbować swoich sił.

Zaproponowano jej prowadzenie programów wnętrzarskich. W efekcie pracowała zarówno przy “Kto Was tak urządził?”, jak i przy “Domu pełnym pomysłów”. Formaty jednak wyczerpały się z czasem, a sama Małgorzata nie widziała się w innej roli.

Co dziś robi Małgorzata Maier?

Małgorzata Maier ewidentnie zmęczyła się swoją i tak krótką karierą, dlatego postanowiła wrócić do prowadzenia własnych biznesów. Najpierw założyła studio, które projektowało wnętrza mieszkań i domów. Później zaś pracowała jako menadżerka w centrum handlowym.

Od kilku lat zajmuje się garncarstwem. Jest plastyczką z wykształcenia, dlatego robi to, co lubi. Jej artystyczne prace można podziwiać na Instagramie. Trzeba przyznać, że ma talent.

Zobacz post:

Źródło: Onet/ Viva!

Tagi: Big Brother