Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dostała zaproszenie na ślub od byłego. Okazało się, że chciał ją jedynie upokorzyć w najgorszy możliwy sposób
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 09.12.2019 17:16

Dostała zaproszenie na ślub od byłego. Okazało się, że chciał ją jedynie upokorzyć w najgorszy możliwy sposób

OJCZYM
fot. Delia D. Blackburn

Zaproszenie na ślub byłego partnera może się wydawać bardzo niekonwencjonalnym pomysłem, jednak z pewnością w niektórych przypadkach ludziom się to udaje. Wszystko zależy od tego, czy wyznaczymy wcześniej odpowiednie granice. Elwira tego nie zrobiła, ufając w zdroworozsądkowe podejście Janka do ich znajomości. Czekało na nią ogromne rozczarowanie.

Kontakty ze swoim byłym partnerem kiedy nasz związek się już zakończył, nigdy nie są prostą sprawą. Jak się wydaje, powinny być łatwiejsze, jeśli naszą relację zakończyliśmy, pozostając w dobrych stosunkach. Tak przynajmniej założyła Elwira, kiedy otrzymała od byłego chłopaka zaproszenie na ślub. Niestety, ludzie są bardziej skomplikowani, szczególnie kiedy w grę wchodzą zrywy serca. Przekonała się o tym w bardzo bolesny sposób.

Zaproszenie na ślub byłego, od początku podejrzane

Elwira z Jankiem po rozstaniu pozostali dobrymi znajomymi. Ich związek rozpadł się nie z powodu wielkiego konfliktu, po prostu nie byli w stanie poradzić sobie z dzielącymi ich kilometrami. Kobieta kibicowała byłemu chłopakowi, nawet kiedy nie byli już razem, kiedy on wszedł w nową relację.

Wiedziała, co dzieje się w jego życiu prywatnym i wiedziała, że Janek planuje się ożenić. Jednak kiedy dostała zaproszenie na ślub byłego chłopaka, poczuła się trochę niezręcznie. Ostatecznie stwierdziła jednak, że skoro są przecież dobrymi znajomymi, to nic nie stoi na przeszkodzie, by pojawiła się na uroczystości.

Brutalne upokorzenie

Kiedy Elwira pojawiła się na uroczystości, od razu poczuła, że coś jest bardzo nie tak. Wcale nie uspokoiło jej, kiedy pan młody poprosił ją o rozmowę. Oczywiście, jej najgorsze podejrzenia się sprawdziły. — Liczył na to, że zaręczając się z tamtą dziewczyną i zapraszając mnie na ślub, wzbudzi we mnie zazdrość. Chciał, żebym przerwała ceremonię i o niego zawalczyła — opowiedziała portalowi kobieta.wp.pl.

Naturalnie, ona nie miała niczego podobnego w planach i poinformowała o tym byłego partnera. Została na ślubie, ale na weselu się nie pojawiła. Z opowieści wspólnych znajomych dowiedziała się, że o wyskoku Janka bardzo szybko dowiedzieli się wszyscy goście weselni. — Nigdy nikt mnie tak nie upokorzył — powiedziała kobieta. Teraz ostrzega wszystkich, pojawianie się na weselu byłego nigdy nie jest dobrym pomysłem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zaproszenie na ślub

Elwira postanowiła przyjąć zaproszenie na ślub byłego partnera.

zaproszenie na ślub

Jego związek raczej nie przetrwa długo.

zaproszenie na ślub

Była przekonana, że eks już nic do niej nie czuje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Ksiądz gwałcił Iwonę, od kiedy skończyła 12 lat. Kazał jej o tym mówić w konfesjonale
  3. Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety
  4. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  5. Rozwiodła się z mężem, który znęcał się nad nią i dziećmi. Po 10 latach dostała list, odebrało jej mowę
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

źródła: kobieta.wp.pl