Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Zapytali Piotra Cugowskiego, jak mu się układa z nową narzeczoną. Jego słowa dają do myślenia
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.02.2023 11:58

Zapytali Piotra Cugowskiego, jak mu się układa z nową narzeczoną. Jego słowa dają do myślenia

Piotr Cugowski
Fot. KAPiF

Piotr Cugowski potrafi chronić swoje życie prywatne. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że przez 1,5 roku ukrywał przed mediami fakt, że rozwiódł się ze swoją wieloletnią partnerką. Fani dowiedzieli się dopiero wtedy, kiedy pozdrowił na wizji swoją narzeczoną. Teraz wyznał, jak układa mu się w nowym związku.

Zakończone już małżeństwo muzyka trwało 15 lat. Nowa ukochana to Karolina Gwiazda, lekarka, internistka i nefrolożka. Ojciec Piotra, Krzysztof Cugowski, zna ją od lat. Co wiadomo o tej relacji?

Piotr Cugowski rozwiódł się z żoną 1,5 roku temu

Byłą żoną Piotra jest Eliza Tokarczyk, dziennikarka związana ze stacją Polsat News. Ich ślub odbył się w październiku 2008 roku. Na ich ślubie „Ave Maria” śpiewał Krzysztof Cugowski. Ceremonia była zwieńczeniem ich ośmioletniej przyjaźni. W 2011 roku urodził się ich syn Piotr Junior.

Krzysztof Cugowski w rozmowie z pismem „Na Żywo” tak mówił o nowej wybrance syna: „To urocza dziewczyna. Jest lekarką, ma trzy specjalizacje i doktorat. My ją znamy dłużej niż Piotr, ponieważ moja żona jest matką chrzestną jej syna Dawida”.

Podano nowe informacje ws. ciała Mateusza Murańskiego. Prokuratura podjęła decyzję

Piotr Cugowski pozdrowił narzeczoną w programie

Świat dowiedział się o nowej kobiecie w życiu Cugowskiego, kiedy ten w programie „Jaka to melodia?” pozdrowił narzeczoną. Później wspomniał o niej w „Pytaniu na śniadanie”. Wyznał, że podczas nagrań do „The Voice Senior”, gdzie jest jurorem, na widowni wspierały go dwie kobiety.

Mogę tylko zdradzić, że była mama i moja narzeczona. Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem – wyznał wtedy.

Piotr Cugowski o nowym związku

W nowym wywiadzie, jaki pojawił się na portalu Fakt, Cugowski wyznał, że „w jego wieku Walentynek się już nie obchodzi”. Nie chciał też mówić o tym, czym jest dla niego miłość. „Ja już milczę jak grób i więcej słowa nie powiem, bo wszystko już zostało powiedziane”.

Odpowiedział jednak na pytanie, czy jest szczęśliwy. „Jestem bardzo szczęśliwy i wszystkim życzę wszystkiego dobrego” wyjaśnił Piotr zwięźle. Taka ostrożność wypowiedzi może wskazywać, że muzyk jest bardzo konsekwentny w ochronie swojego życia prywatnego.

Zobacz zdjęcia:

Piotr Cugowski
Piotr Cugowski, fot. KAPiF
Piotr Cugowski
Piotr Cugowski, fot. KAPiF
Piotr Cugowski
Piotr Cugowski, fot. KAPiF

Źródło: Fakt, Na Żywo