Rozrywka.Lelum.pl

Dostała od faceta pierścionek „przedzaręczynowy”. Prawdziwy dostanie, gdy zda „test”

19 Września 2019

Autor tekstu:

Marta Kulik

Zaręczyny da test

Zaręczyny da test

Wszystkie zaręczyny prowadzą do ślubu? Okazuje się, że sprawa nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Przekonała się o tym kobieta, która dostała pierścionek przedzaręczynowy. Od tej pory ma udowadniać, że jest odpowiednim materiałem na żonę.

Zaręczyny z warunkiem

Kobieta, która dostała nietypową propozycję przedzaręczyn, nie miała wcześniej pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje. Z radością jednak wysłuchała partnera, przyjęła Nie wstydziła się tego, a swoją historią podzieliła się w mediach społecznościowych.

– Mój chłopak i ja zdecydowaliśmy się na przedzaręczyny. Nie wiem, czy ktoś o tym słyszał, ale on zasugerował, że kupi mi tymczasowy pierścionek zaręczynowy, żeby sprawdzić, czy jestem dobrym materiałem na żonę. Uwielbiam tę błyskotkę i chcę, by pozostała ze mną na zawsze. Kiedy już naprawdę się zaręczymy, wystarczy, że nieco ją zmodyfikujemy. Mam nadzieję, że zdam test i prawdziwe oświadczyny to tylko kwestia czasu — napisała na Facebooku.

Kobieta podkreśliła też, że bycie udawaną narzeczoną daje jej wiele radości i cieszy się, że otrzymała przynajmniej taki pierścionek. Internautki jednak nie podzieliły jej radości i były w szoku, że mogła zgodzić się na coś takiego.

zaręczyny

– W ten sposób zamknął ci usta na jakiś czas. Nie licz na to, że planuje prawdziwe oświadczyny!

– Skarbie, jedyny test, jaki powinnaś w tym momencie wykonać, to ten na obecność chorób wenerycznych. On z całą pewnością cię zdradza.

– Udawane zaręczyny, udawany pierścionek, udawana narzeczona. Jego miłość do ciebie chyba też nie jest do końca prawdziwa.

Nie wiadomo też, w jaki sposób mężczyzna zamierza sprawdzać, czy jego ukochana nadaje się na żonę. Co więcej, zapewne ona sama nie ma pojęcia, na co niby-narzeczony będzie zwracał uwagę. Czy powinna pilnować się na każdym kroku?

Czym są przedzaręczyny?

Zwykle decydują się na nie mężczyźni, którzy nie chcą stracić ukochanej, ale nie są gotowi na ślub. Co oznacza pierścionek Zwykle to symbol wierności i poważnych planów. Częściej decydują się na niego młode osoby, które ze względu na studia, karierę czy lęk przed zobowiązaniami nie są gotowe na zawarcie małżeństwa.

zaręczyny

O wiele bardziej popularne jest wręczanie pierścionków w prezencie, jako zapewnienie o wielkiej miłości. Nie wiąże się to jednak z testowaniem kobiety i jest jedynie romantycznym gestem. Wiele par decyduje się też na noszenie obrączek, które jeszcze przed ślubem mają dawać sygnał, że dana osoba jest już zajęta.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: papilot.pl

Tagi:

Marta Kulik

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Nowości

W mediach huczy o śmierci Mateusza Murańskiego. Jego ojciec Jacek Murański to aktor, grał w "Klanie" i "Ojcu Mateuszu"

Czytaj więcej >

Nowości

Mateusz Murański nie żyje. Prokuratura ujawniła szczegóły zgonu

Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje Mateusz Murański. Odszedł w wieku 29-lat

Czytaj więcej >

Nowości

"Milionerzy".Uczestnik zdębiał, kiedy usłyszał pytanie za 500 zł. Odpowiedź zna każdy Polak, on potrzebował koła

Czytaj więcej >

Nowości

Dziwne hałasy i konsternacja w "Pytaniu na Śniadanie". Kammel szybko zakończył rozmowę, ale cała Polska i tak wszystko zobaczyła

Czytaj więcej >

Nowości

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Justyna zdradziła, jak poznała partnera

Czytaj więcej >