Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Zaręczyny na lotnisku w Modlinie. Kompletnie nikt się ich nie spodziewał
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 31.10.2019 18:03

Zaręczyny na lotnisku w Modlinie. Kompletnie nikt się ich nie spodziewał

zaręczyny
fot. pexels.com

Zaręczyny na lotnisku w Modlinie zaskoczyły wszystkich. Na pokład samolotu, który przyleciał do Warszawy z Lizbony, weszło trzech strażaków. Okazało się, że planują coś innego niż rutynową kontrolę, gdy jeden z nich klęknął przed stewardessą… Nikt nie spodziewał się takich oświadczyn!

Oryginalne zaręczyny odbyły się w poniedziałek wieczorem. Michał jest strażakiem w Jabłonnej i w nietypowym miejscu postanowił oświadczyć się Agnieszce, która pracuje jako stewardessa. Kompletnie nikt nie spodziewał się oświadczyn, a wszystko zostało uchwycone na wideo, które można zobaczyć poniżej!

Zaręczyny na lotnisku

Strażak Michał wpadł na pomysł oryginalnych oświadczyn. Postanowił poprosić o rękę swoją dziewczynę, która pracuje jako stewardessa na pokładzie samolotu. Musiał jednak najpierw uzyskać na to zgodę lotniska. Zarząd portu lotniczego Modlin na szczęście był skłonny pozwolić na zaręczyny:

Nam takie pomysły zawsze się podobają, zaoferowaliśmy pomoc w przygotowaniu tej niespodzianki — skomentowało Lotnisko.

Michał przystąpił do realizacji planu. Miał wejść na pokład w asyście strażaków z Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej pod pretekstem rutynowych ćwiczeń.

– Pasażerowie i załoga zostali poinformowani o zmianach przez kapitana lotu, który poprosił, by wszyscy zostali na swoich miejscach — opowiedział zakochany strażak w rozmowie z portalem Wawalove.

dziewczyna

Oświadczyny w Modlinie

Pasażerowie i załoga zostali na swoich miejscach, a Michał wniósł bukiet róż i pierścionek.

– Szliśmy od ogonu i gdy mijaliśmy kolejnych pasażerów, wszyscy stopniowo zdawali sobie sprawę z tego, co zaraz się wydarzy. Podekscytowani zaczęli bić brawo — wspomina kreatywny strażak. – Ja też to bardzo przeżywałem, byłem spocony jak mysz, trzęsły mi się ręce.

Michał spotkał wybrankę swojego serca na samym końcu i wtedy doszły do skutku zaręczyny. Agnieszka przyjęła oświadczyny swojego ukochanego.

– Moja dziewczyna, a teraz narzeczona była bardzo zaskoczona — Michał opowiedział portalowi Wawalove. – Wszyscy byliśmy bardzo wzruszeni. Pasażerowie bili brawo oraz skandowali „gorzko”!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Jak wygląda grób Anny Przybylskiej? Widok wywołuje wzruszenie
  3. Miss Polski została zamordowana przez psychofana. Historia Agnieszki Kotlarskiej do dziś budzi grozę
  4. Dom Doroty Szelągowskiej. Mamy zdjęcia całego wnętrza, jest bardzo luksusowe FOTO
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne

źródło: wawalove.pl