Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Zaskakujące, jak ubrana Anna Lewandowska paradowała po stadionie podczas wczorajszego meczu. Buty zwracają uwagę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.11.2023 18:45

Zaskakujące, jak ubrana Anna Lewandowska paradowała po stadionie podczas wczorajszego meczu. Buty zwracają uwagę

Jak ubrała się Anna Lewandowska na mecz
Jak ubrała się Anna Lewandowska na mecz, fot. KAPIF; Instagram/@annalewandowska

Anna Lewandowska bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych polskich WAGs. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się zdjęciem z kolejnego meczu ukochanego. Fani natychmiast skomentowali jej strój.

Anna Lewandowska towarzyszy ukochanemu podczas meczu

Anna Lewandowska podobnie jak jej mąż uwielbia sport i w swoim życiu zawodowym również zajmuje się tą dziedziną. Mimo ogromu obowiązków trenerka personalna bardzo często znajduje czas, aby towarzyszyć swojemu ukochanemu podczas jego rozgrywek.

Tym razem gwiazda również pojawiła się na trybunach, aby kibicować Robertowi Lewandowskiemu, a zdjęciem z tego wydarzenia pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Fani natychmiast postanowili skomentować wygląd swojej idolki.

Co się dzieje z Anną Lewandowską? Menadżer nieoczekiwanie wydał oświadczenie. To "bardzo obciążające"

Anna Lewandowska na wczorajszym meczu Polaków

Wczorajszy mecz Polski z Czechami w ramach eliminacji do Euro 2024 wywołał mnóstwo wrażeń i emocji. Zmagania sportowców zakończyły się remisem 1:1, a podczas spotkania nie zabrakło wielu ekscytujących momentów.

W tym ważnym dniu nasi reprezentanci mogli liczyć nie tylko na wsparcie wiernych kibiców, ale również swoich bliskich. Na stadionie pojawiły się żony i dziewczyny piłkarzy, a także ich bliscy. Mogliśmy zobaczyć, że za Roberta Lewandowskiego trzymała kciuki jego mama, siostra oraz ukochana żona. To właśnie Anna Lewandowska przykuła uwagę wszystkich fanów.

ZOBACZ TEŻ: Mama Roberta Lewandowskiego zawsze pokazuje klasa. Jak prezentuje się Iwona Lewandowska?

Anna Lewandowska zaskoczyła swoją kreacją

Żona Roberta Lewandowskiego zadała szyku na trybunach podczas wczorajszego meczu Polska-Czechy. Trenerka personalna przykuła uwagę wszystkich zgromadzonych swoim pięknym ubiorem.

Tego dnia Anna Lewandowska postawiła na niezwykle modną w tym sezonie czarną kurtkę skórzaną z żółtymi wstawkami, nawiązującymi do strojów kierowców wyścigowych. Całość zestawiła z dopasowanymi czarnymi spodniami oraz botkami na niesamowicie wysokiej platformie.

Fani nie kryją zachwytu na widok gwiazdy i w komentarzach zasypali ją licznymi komplementami.