Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dramat w łódzkim, mięso porozrzucane po autostradzie. Wstrząsająca scena po zderzeniu ciężarówki z autem dostawczym
Kinga Majewska
Kinga Majewska 15.07.2020 19:21

Dramat w łódzkim, mięso porozrzucane po autostradzie. Wstrząsająca scena po zderzeniu ciężarówki z autem dostawczym

rodzina
Fot. eastnews.pl/ Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Zderzenie, choć nie miało ofiar śmiertelnych, z pewnością wielu zapadnie w pamięci, a to wszystko za sprawą mięsa, które rozrzucone zostało po całej drodze. Wielu przejeżdżających obok kierowców, będzie miało co wspominać. Prace porządkowe na jezdni trwały kilka godzin.

Zderzenie, do którego doszło w województwie łódzkim, wielu zapamięta na długo. Miejsce wypadku wyglądało bowiem jak scena z horroru. Kiedy jadąca ciężarówka wjechała w auto dostawcze przewożące mięso, cały towar wypadł na drogę. Do zdarzenia doszło w środę 15 lipca po godzinie 6:00 między Kamieńskiem a Radomskiem.

Zderzenie w województwie łódzkim

Zderzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 1 na wysokości miejscowości Ruda w gm. Dobryszyce w województwie łódzkim, między Kamieńskiem a Radomskiem. Towar, który wypadł z auta dostawczego, zablokował trasę.

Kierowca samochodu ciężarowego z naczepą marki Renault, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w stojącego częściowo na prawym poboczu i prawym pasie ruchu Fiata Ducato, w którym kierowca zmieniał koło — powiedział polsatnews.pl funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

  1. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przeżywają ciężkie chwile. Plotki potwierdziły się
  2. Kinga Rusin żegna kolegę z DDTVN. „Takich zdjęć już nie będzie”
  3. Marcelinie Zawadzkiej grozi 8 lat pozbawienia wolności. Słowa gwiazdy są porażające

Trasa została zablokowana

Jak informuje Polsat News, 57-letni kierowca ciężarówki został zabrany do szpitala- całe szczęście nie odniósł jednak poważniejszych obrażeń, natomiast sprawca całego zderzenia został ukarany mandatem karnym.

Według podinsp. Wojciecha Auguścika z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, obaj uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Jezdnia aż do godziny 12:00 była wyłączona z ruchu. Służby proszą o ostrożność na drodze, aby więcej takich wypadków, nie miało miejsca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zderzenie

Zderzenie, do którego doszło w woj. łódzkim, wielu zapamięta na długo.

zderzenie

Prace na drodze trwały prawie 6 godzin.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kto w dzieciństwie jadł kogel-mogel? Teraz kultowy deser zyskał zupełnie nową odsłonę
  2. Jedna kobieta nie żyje, dwie zostały ranne. Dramatyczne wydarzenia w Europie
  3. Kinga Duda zaatakowana przez liderkę Strajku Kobiet. Nazwała ją polską wersją #NaziBarbie
  4. Kobieta kupiła bluzkę w popularnej sieciówce. Szybko pożałowała, na jej ciele pojawiły się poparzenia i pęcherze [FOTO]
  5. Zatrzymano 46-latkę, która kamieniem zaatakowała dziewczynkę. Jej zdjęcie trafiło do internetu, rozpoznano sprawczynię
  6. Z ostatniej chwili: Sąd Najwyższy wydał oświadczenie ws. wyborów

Źródło: polsatnews.pl