Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > 8 zdjęć, które zostały zrobione chwilę przed tragedią. Ci ludzie nie wiedzieli, co się zaraz stanie
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 19.12.2019 18:21

8 zdjęć, które zostały zrobione chwilę przed tragedią. Ci ludzie nie wiedzieli, co się zaraz stanie

tsunami
lolmania.eu

Zdjęcie wykonano tuż przed tragedią – żadna z osób, które znalazły się w kadrze takiego zdjęcia nie mogła mieć pojęcia, że za chwilę stanie się coś strasznego. Aparaty uchwyciły chwile przed wielkimi tragediami. Oto 8 zdjęć, za którymi kryją się historie mrożące krew w żyłach.

Dziewczyna, która chciała zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z plaży, nie wiedziała, że za chwilę wszystkich wokół zmiecie potężne tsunami, o którym ludzie będą mówić jeszcze latami. Z pozoru zwyczajne zdjęcia uświadamiają wielu osobom, jak kruche jest życie. Wystarczy pech lub chwila nieuwagi.

Zdjęcie wykonane tuż przed tragedią

tsunami

Przebywająca w Tajlandii Deborah Garlick pozowała do zdjęcia tuż przed własną śmiercią. Kiedy opalała się na plaży, pod dnem oceanu doszło do trzęsienia ziemi, które wywołało potężne tsunami. 31-latka była jedną z wielu ofiar tamtej tragedii. Po jej śmierci rodzice dostali rolkę z aparatu, na której znaleźli powyższą fotografię.

tsunami

Pochodząca z Rosji Xenia Ignatieva uwielbiała sporty ekstremalne, a jej pasją było wspinanie się na wysokie budynki. To zdjęcie zostało wykonane tuż przed jej śmiercią. Dziewczyna straciła równowagę na szycie 10-piętrowego budynku, a spadając, zaczepiła o linie wysokiego napięcia.

tsunami

Michael McQuilken i jego młodszy brat wspięli się na Moro Rock – formację skalną w Kalifornii. Na miejscu zastała ich burza, naelektryzowane włosy chłopców stanęły dęba tuż przed uderzeniem pioruna, który trafił prosto w 12-latka. Pomimo poważnych oparzeń udało mu się przeżyć.

tsunami

Na fotografii widoczny jest Robert Overacker, który zamierzał przepłynąć wodospad Niagara skuterem wodnym. W kulminacyjnym momencie chciał zeskoczyć, ale jego spadochron się nie otworzył. Mężczyzna zginął na miejscu.

tsunami

Tragedia rozegrała się na stacji nowojorskiego metra. Podczas bójki Ki-Suck Han wpadł na tory, a przechodniom nie udało się go wyciągnąć. Koreańczyk zginął na miejscu. Autorem zdjęcia jest fotograf pracujący dla New York Post.

tsunami

Mający w uszach słuchawki Jared Michael chciał zrobić selfie tuż przy torach kolejowych. Nie miał pojęcia, że w jego stronę pędzi pociąg. Na szczęście maszynista, wychylając się, kopnął go w głowę, dzięki czemu chłopak został odepchnięty i uszedł z życiem.

tsunami

Ludzie przed samolotem to amerykańska ekipa łyżwiarzy figurowych wyruszająca do Brukseli. Niestety, nigdy nie udało im się wysiąść z maszyny, która rozbiła się chwilę przed lądowaniem.

tsunami

Policjantka Moira Smith była świadkiem ataku na World Trade Center. Kiedy w jedną z wież uderzył samolot, natychmiast ruszyła na pomoc poszkodowanym. Chwilę po wykonaniu tego zdjęcia sama zginęła pod gruzami kolejnej wieży.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Poszła do salonu na manicure. Przez jeden błąd kosmetyczki mogła stracić palce
  4. Dzielą ich 52 lata. On ma 19 lat, a jego ukochana 71. Rodzina jest zdruzgotana
  5. USG przybrało nieoczekiwany obrót. Mąż prawie zemdlał podczas badania, to się zdarza raz na 15 mln
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

Źródła: lolmania.eu, gazetalubuska.pl