Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > 22-latka zrobiła sobie zdjęcie z chłopakiem. Jej rodzice zwrócili uwagę na lubrykant
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 24.01.2021 21:00

22-latka zrobiła sobie zdjęcie z chłopakiem. Jej rodzice zwrócili uwagę na lubrykant

zdjęcie
fot. twitter.com/@_k3lsxo

Młoda kobieta postanowiła zrobić sobie zdjęcie ze swoim chłopakiem na wakacjach i wysłać je później swoim rodzicom. Jednak w pośpiechu nie zauważyła, że na fotografii znajduje się jeden kompromitujący szczegół. Otóż na stoliku przy lustrze, w którym zrobili sobie selfie, stała buteleczka z… lubrykantem. 22-latka nie spodziewała się takiej „niespodzianki”.

Chyba każdy z nas ma chociaż jedno kompromitujące zdjęcie, na którym wyszedł niekorzystnie lub pokazuje ono coś, czego wcale byśmy nie chcieli. Kiedy widzą to nasi dobrzy znajomi, możemy się z tego nieraz pośmiać. Gorzej, gdy podobna fotografia trafia do rodziców.

Zrobiła zdjęcie z chłopakiem. Później zauważyła kompromitujący szczegół

22-letnia Kelsey spędzała miły czas ze swoim chłopakiem na wakacjach. Szczęśliwymi chwilami we dwoje chciała się również podzielić ze swoimi rodzicami, dlatego wysłała im zdjęcie.

Na pierwszy rzut oka wygląda ono zupełnie normalnie. Znajduje się na nim dwoje młodych ludzi, którzy relaksują się w hotelowym pokoju.

Jednak zanim kliknęła „wyślij”, chyba do końca tego nie przemyślała. Kiedy fotografia dostała się już na telefony rodziców, młoda dziewczyna spostrzegła, co takiego się na niej znajduje.

Gdy tylko się zorientowała, uznała, że najlepiej będzie obrócić całą sytuację w niewinny żart. Upubliczniła fotkę i podpisała ją: Przepraszam tato. Już nie będę wysyłała wakacyjnych zdjęć w pośpiechu. O co chodziło?

Otóż okazało się, że na stoliku, który stał przed lustrem, pośród kosmetyków znajduje się szczególna pomarańczowa buteleczka. Był to lubrykant.

Na nieszczęście Kelsey, jej rodzice dostrzegli wstydliwy szczegół i nie omieszkali oznajmić tego parze. Dziewczyna podzieliła się również rozmową z mamą na temat wspomnianego zdjęcia.

Wstydliwe zdjęcie. Rodzice zareagowali

— Tata mówi, że zdjęcie jest urocze. Butelka lubrykantu też ładnie wygląda — napisała mama.

Dziewczyna próbowała się wywinąć ze wstydliwego zdjęcia i odpisała jej, że to krem jej chłopaka Elliota na ból stawów.

— Tata powiększył zdjęcie! — nie dawała za wygraną jej rodzicielka.

— Elliot czuje się upokorzony — odpisała jej na to 22-latka.

Na szczęście mama dziewczyny wszystko potraktowała jako żart. Widać to szczególnie po dużej ilości emotikonek roześmianej buzi, którą wysłała córce w odpowiedzi. W końcu Kelsey jest już dorosłą dziewczyną

Może ta historia nauczy ją, żeby dwa raz dokładnie spojrzeć, co takiego wysyłamy nie tylko rodzicom, lecz także innym osobom w ogóle. Czasami możemy najeść się niezłego wstydu.

Myślicie, że 22-latka zaliczyła wielką wpadkę? Być może będzie wstydziła się pokazać tacie na oczy. Na szczęście jej mama przyjęła to ze śmiechem.

Zobacz zdjęcia:

zdjęcie

Na pierwszy rzut oka zdjęcie wydaje się zupełnie normalne.

zdjęcie

Jednak później możemy dostrzec buteleczkę lubrykantu.

zdjęcie

Kiedy się przybliży fotografię, dokładnie widać, co na niej się znajduje.

zdjęcia

Dziewczyna pochwaliła się również swoimi wiadomościami z mamą. Na szczęście ta wszystko obróciła w żart.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka

Źródła: popularne.pl, twitter.com