Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wygląda jak zwykłe zdjęcie. Po chwili wszystkim odbiera mowę, nikt nie potrafi wyjaśnić porażającego szczegółu
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 18.01.2021 15:50

Wygląda jak zwykłe zdjęcie. Po chwili wszystkim odbiera mowę, nikt nie potrafi wyjaśnić porażającego szczegółu

zdjęcie
fot. facebook.comQuest Mobiles & Accessories

Zdjęcie, które trafiło do mediów społecznościowych, z pozoru wygląda na zwyczajną fotografię, trudno jest się w niej doszukać czegoś niecodziennego. Każdy z nas z pewnością nieraz zrobił sobie podobną. Jednak wesoły nastrój po kilku sekundach mija, gdy zauważymy jedną rzecz. Chyba nikt nie potrafi tego wyjaśnić, widzie to? Porażający widok.

Internautów bardzo zaskoczyło jedno zdjęcie, które trafiło do mediów społecznościowych. Ludzie wprost przecierają oczy ze zdumienia, kiedy w końcu dostrzegą jedną rzecz na fotografii. Niejednego może ona przyprawić o ciarki na całym ciele.

Zdjęcie rodzinne trafiło do sieci

Po sieci krąży fotografia pewnej rodziny, która przedstawia jej członków. Na pierwszy rzut oka mało kto dostrzega wszystkie jej elementy, ponieważ jedna rzecz jest ukryta.

Na zdjęciu widać szczęśliwych rodziców oraz trójkę ich małych dzieci w różnym wieku — od szkolnego, aż do niemowlęcego.

Cała rodzina siedzi na beżowej kanapie, najprawdopodobniej w swoim domu. Wszyscy szczerze uśmiechają się do obiektywu oraz przytulają siebie nawzajem.

Jedna z pociech siedzi na kolanach mamy, a druga — na kolanach swojej najstarszej siostry. Fotografia cieszy oko, dopóki nie zobaczy się jednego porażającego szczegółu.

Fotografia poraża jednym szczegółem

Wszystko wydaje się być zwyczajne, zdjęcie może wywołać wiele emocji, kiedy uświadomimy sobie, jak bardzo dzieci mogą być podobne do swoich rodziców.

Szczególnie dobrze widać to na tym przykładzie, ponieważ mama i jej pociechy mają taki sam, niecodziennie spotykany kolor włosów. Jednak dobre emocje może zepsuć drobny szczegół.

Kiedy lepiej przyjrzymy się fotografii, zobaczymy, że cała rodzina siedzi na tajemniczym mężczyźnie, który został uwięziony pod jej ciężarem. W prawym dolnym rogu wyraźnie widać fragment jego twarzy. Jego wzrok jest porażający, niektórym aż odbiera mowę.

Chyba nikt nie umie podać sensownego wyjaśnienia, dlaczego siódma osoba ze zdjęcia się tam znalazła. Miejmy nadzieję, że rodzina specjalnie tak to wszystko zaplanowała. Inaczej mielibyśmy spore powody do obaw.

Widzicie to? Zauważyliście od razu, czy po jakimś czasie?

Zobacz zdjęcia:

Happy families? pic.twitter.com/e5MQVQ6u

— Reece Shearsmith (@ReeceShearsmith) January 25, 2013

Twarz mężczyzny jest widoczna w prawym dolnym rogu.

zdjęcie

Kiedy się to zauważy, ciarki przechodzą po plecach.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Anna Przybylska zmarła osiem lat temu, dziś mija rocznica. Na czym polegał jej fenomen? Bliscy opowiadają o aktorce
  3. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile