Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Przyłapała męża na romansie z koleżanką z pracy. „Nie przesadzaj, pocałunek to nie zdrada”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 29.07.2020 16:15

Przyłapała męża na romansie z koleżanką z pracy. „Nie przesadzaj, pocałunek to nie zdrada”

rozstanie
Fot. rawpixel.com

Kamila miała obawy co to tego, czy jej małżeństwo przetrwa. Kiedy wyszła za Jacka była już w ciąży, więc, co naturalne, zdecydowanie przytyła. Obawiała się, że jej stosunki z mężem ulegną przez to pogorszeniu, że mężczyzna nie będzie czuł już do niej fizycznego pociągu. Czuła, że te obawy się spełniają.

Zdrada zawsze boli. Nie ważne, czy jest to nasz partner, czy może najlepszy przyjaciel zdradzi pokładane w nim zaufanie. Ciężko potem odbudować uczucia, nawet gdy ta druga strona źle czuje się z tym, co zrobiła i walczy o odzyskanie naszego zaufania. Co jednak zrobić, jeśli ta osoba zupełnie nie dostrzega, że to, co zrobiła, jest karygodne? Coś takiego przydarzyło się Kamili.

„Pocałunek to nie zdrada”

Kamila po ciąży zdecydowanie przytyła i czuła, że to pogarsza jej stosunki z mężem. Zależało jej na tym, by pozostali razem, więc mocno wzięła się za siebie, zaczęła ćwiczyć i powróciła do dawnego rozmiaru. Jej relacje z mężem zdecydowanie się poprawiły, znowu zaczęli chodzić ze sobą do łóżka. Kobieta była przekonana, że teraz wszystko znowu będzie w porządku, a cos takiego jak zdrada ze strony mężczyzny nawet nie przyszło jej do głowy.

Jednak pomimo tego, że w ich związku sprawy miały się lepiej, Kamila zaczęła mieć podejrzenia wobec męża. Zauważyła, że wraca on do domu, pachnąc damskimi perfumami, że w dziwnych godzinach prowadzi długie rozmowy telefoniczne z koleżanką z pracy. Nie chciała jednak rzucać bezpodstawnych oskarżeń. Wbrew sobie przejrzała nawet jego telefon, ale wszystkie wiadomości, które wysyłał, były wyłącznie profesjonalne.

 1. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
 2. W życie właśnie wszedł pilny zakaz. Obowiązuje w najbliższych dniach
 3. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Żadnej skruchy

Pewnego dnia, Kamila dostała dowód, na który czekała, chociaż nie chciała, by jednak był prawdziwy. Na ekranie telefonu jej męża wyświetliła się wiadomość od koleżanki z pracy. — Ten pocałunek był niesamowity… Tęsknię — napisała do niego kobieta. Kamila wpadła w szał i kazała mężowi się wytłumaczyć.

On jednak zupełnie nie okazał żadnej emocjonalnej reakcji. Ośmielił się obarczyć winą żonę. — No ale Kamila, co Ty sobie myślisz? Że jak ma nasze życie wyglądać, gdy nie ma takiego ognia, jak przed ślubem? Kocham Cię, nie odejdę od Ciebie, będę z Tobą zawsze, ale mężczyzna potrzebuje odrobinę atrakcji — powiedział.

Kamili oczywiście nie przekonało takie tłumaczenie. Od tej pory jej mąż śpi na kanapie. Jenak wątpliwość została zasiana. Kobieta naprawdę zastanawia się, czy powinna przebaczyć mężowi.

zdrada

Kamila nie wie, czy wybaczać mężowi.

zdrada

Nie chce jednak zostać sama z dzieckiem.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Przepis na ogórki kiszone Magdy Gessler bije na głowę inne. Restauratorka ma 1 wskazówkę
 2. 22 osoby nie żyją. 21 rannych. Dramatyczny bilans tragedii. Porażające wieści ze świata
 3. Pierwsze zdjęcie Jerzego Stuhra po wyjściu ze szpitala. Uwagę zwraca jeden szczegół
 4. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie
 5. Niestety, lekarzom nie udało się go uratować. Zbigniew Marecki nie żyje
 6. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra
 7. Zmiany dotyczące emerytur jeszcze nie są pewne. Jednak rząd zaciska pasa, seniorzy też będą musieli?
 8. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Szczególnie niebezpiecznie może być dziś w 3 województwach
 9. Zabił miesięcznego Wiktorka. Tak przywitali go więźniowie, jest nagranie

źródła: popularne.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!