Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Kolejna smutna wiadomość dla fanów ,,Złomowiska PL”. Tym razem chodzi o Edka, sytuacja jest bardzo poważna
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 01.01.2021 17:10

Kolejna smutna wiadomość dla fanów ,,Złomowiska PL”. Tym razem chodzi o Edka, sytuacja jest bardzo poważna

złomowisko pl
fot. facebook.com/Złomowisko PL

Fani programu Złomowisko PL pogrążyli się w smutku. Dziś media obiegła wiadomość o śmierci Marka „Krzykacza” Pawłowskiego, który zmarł w Sylwestra, 31 grudnia. Teraz dowiadujemy się o kolejnej fatalnej informacji. Okazuje się, że Edek Kaliński przebywał w szpitalu, a sytuacja cały czas jest bardzo poważna.

Wygląda na to, że gwiazdorów programu Złomowisko PL w ostatnim czasie spotkało wiele nieszczęść. Śmierć Marka i wypadek Edka. Jeszcze kilka miesięcy temu nic nie zapowiadało tragedii.

Złomowisko PL: Edward jest w poważnej sytuacji

Stary rok z pewnością nie zakończył się dobrze dla fanów, rodziny i bliskich Marka Pawłowskiego. Gwiazdor programu Złomowisko PL zmarł w Sylwestra, wskutek problemów z układem krwionośnym. Jednak to nie koniec złych wiadomości.

Kilka tygodni temu kierowca z ekipy Marka, Edek, trafił do szpitala. W wyniku powikłań lekarze byli zmuszeni amputować mu jedną nogę.

Teraz złomiarza czeka bardzo długa i kosztowna droga powrotu do zdrowia. Fani programu z Rydułtów są wstrząśnięci skalą jego tragedii. Zapowiedzieli organizację zbiórki na jego rzecz, aby mężczyzna mógł zakupić sobie profesjonalną protezę.

Marek i Edek byli zbieraczami z Pruszkowa. W programie brali udział od samego początku i mogliśmy ich oglądać przez całe 11 sezonów popularnego show Discovery Channel.

Oprócz dwóch wspomnianych mężczyzn w ich ekipie znajdowali się również: Janusz „Januszek” Pawłowski — syn Marka, Joanna „Asia” Pawłowska — żona Marka oraz Rafał, który był zastępczym kierowcą.

Program Złomowisko PL

Złomowisko PL to serial telewizyjny emitowany na kanale Discovery Channel. Jego premiera miała miejsce w październiku 2015 roku. Show pokazuje historie zbieraczy i złomowisk z całego kraju.

Program osiągał bardzo dobre wyniki oglądalności. Trzy pierwsze odcinki czwartej edycji Złomowisko PL oglądało średnio 218 tys. widzów. Był to najlepszy wynik polskiego programu w historii Discovery Channel do tamtego czasu.

Serial jest emitowany w każdą środę o 21.00. Kolejne odcinki mogliśmy również oglądać na Playerze.pl. Oprócz ekipy Marka i Edka w programie bierze udział ekipa Mariusza, autorecyklingu z Radostowic, Piotro-stalu czy Olmetu — złomowiska z Tarnowskich Gór.

Jednak to Edek i Marek byli największymi gwiazdami programu. Wszędzie ich było pełno, a charakterystyczny głos Pawłowskiego, dzięki m.in. któremu dostał przydomek „Krzykacz ”, sprawił, że to ci dwaj mężczyźni stali się ulubieńcami widzów.

Ich różne sprzeczki, drobne kłótnie, rozmowy oraz wyznania potrafiły rozśmieszyć do łez. Niestety, ale jednego z nich już nigdy więcej nie ujrzymy w nowych odcinkach programu.

Ostatnio informowaliśmy również o tym, że zmarł prezenter innego popularnego show na Discovery Channel.

Zobacz zdjęcia:

złomowisko pl

Edek miał amputację nogi. Jego stan jest bardzo poważny.

złomowisko pl

W dodatku 31 grudnia zmarł Marek Pawłowski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: