Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Zmiana w składzie jury w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Fani mogą być zawiedzeni
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 19.04.2022 15:40

Zmiana w składzie jury w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Fani mogą być zawiedzeni

polsat
Fot. materiały prasowe

W sieci pojawiła się niepokojąca informacja dla fanów programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Możliwe, że w najbliższym sezonie dojdzie do znaczących zmian w składzie jury. Pod znakiem zapytania stoi obecność jednej z najważniejszych twarzy show.

Fani zdążyli się już przyzwyczaić do obecności Piotra Gąsowskiego i Macieja Dowbora jako prowadzących show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ich zniknięcia nie trzeba się jednak obawiać — zgodnie z zapowiedziami powrócą oni w 17. sezonie. Zmiany mogą jednak nadejść w składzie jury.

Będzie kolejny sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Telewizja Polsat planuje już 17. edycję hitu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Muzyczne show od lat pobija rekordy popularności i przyciąga przed telewizory tysiące widzów. Program oparty jest na hiszpańskim formacie „Your Face Sounds Familiar” i umożliwia polskim gwiazdom wcielenie się w role największych postaci rodzimej i światowej muzyki.

Część z występów z „TTBZ” jest już kultowa. Nagrania z Maciejem Ziółko w roli Zbigniewa Wodeckiego, Filipa Lato jako Czesława Niemena czy Marii Tyszkiewicz jako Dody obejrzały miliony osób na YouTubie. Program ani trochę nie traci na popularności, więc informacja o jego powrocie nie powinna nikogo zdziwić.

Zmiany w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Fani show są już przyzwyczajeni do obecności niektórych gwiazd w każdym sezonie. Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor, Małgorzata Walewska czy Katarzyna Skrzynecka — oni wszyscy ukazali w 16. sezonach programu. Również trenerka Agnieszka Hekiert i choreograf Krzysztof Adamski nie opuścili „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ani na chwilę. Niedługo jednak jedna z wymienionych postaci może zniknąć. Według portalu wirtualnemedia.pl w planowane są zmiany w składzie jury.

Możliwe, że w 17. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zabraknie Katarzyny Skrzyneckiej. Byłby to ogromny cios dla widzów, gdyż gwiazda uczestniczyła w pierwszej edycji, a przez wszystkie kolejne zasiadała w jury. Nie wiadomo także, czy Krzysztof Cugowski powróci się w najbliższym sezonie. Na razie potwierdzona jest wyłącznie obecność Michała Wiśniewskiego i Małgorzaty Walewskiej.

Źródło: jastrzabpost.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego