Rozrywka.Lelum.pl

fot. Lelum.pl

Masz konto w banku? Jeżeli tak, czekają cię przykre zmiany po wakacjach

2 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Karina Sulich

Zmiany, które zajdą w bankach, spadną na Polaków jak grom z jasnego nieba. Jeżeli więc posiadamy konto bankowe, lepiej przygotować się już teraz. Niestety większość z nas nie będzie zadowolona. Jak informuje

Zmiany, które zajdą w bankach, spadną na Polaków jak grom z jasnego nieba. Jeżeli więc posiadamy konto bankowe, lepiej przygotować się już teraz. Niestety większość z nas nie będzie zadowolona. Jak informuje

Jeżeli masz konto w banku, musisz przygotować się na to, że już niebawem czekają cię ogromne zmiany. Wiele wskazuje na to, że nastąpią one już po wakacjach. Niestety, jak się okazuje, wszyscy odczujemy skutki tego, co wydarzyło się w pierwszych miesiącach bieżącego roku.

Poważne zmiany w bankach

Według doniesień Business Insider, przyszłość dla klientów banków nie zapowiada się zbyt kolorowo. Niestety, jak tłumaczy portal, ze względu na zyskowność finansowych instytucji, która w pierwszych pięciu miesiącach bieżącego roku skurczyła się aż o ponad 40 procent, nadejdą ogromne zmiany.

Nikt nie ukrywa, że kryzys dotknął również banki. Niestety, niektórzy mogą czuć się szczególnie dotknięci. Jak się okazuje, na czarnej liście wylądowała branża turystyczna i hotelarska, która z powodu zbyt dużego ryzyka, nie może liczyć na pożyczki. Natomiast mniejsza ilość udzielanych kredytów powoduje, że banki muszą zarabiać w inny sposób. Stąd zmiany, które już niebawem odczujemy na własnej skórze, a co gorsza, portfelu.

  1. Polacy pogrążają się w żałobie, niestety nie żyje. Smutną informację przekazał prezydent miasta
  2. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat, dziś szczególny dzień. Każdy z nas powinien wiedzieć

Podwyżki w bankach

Niestety zmiany, jakie zajdą w bankach, dotkną wszystkich, bez względu na to czy jesteśmy klientem indywidualnym, czy korporacyjnym. Niewykluczone, że po wakacjach będziemy musieli zapłacić prowizje, jakie dotychczas nas nie obowiązywały, stałe opłaty pójdą w górę, a o darmowych kartach i kontach, będziemy mogli zapomnieć.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

zmiany

Darmowe operacje w bankach? Możliwe, że już niedługo przejdzie to do przeszłości. Niewykluczone, że pierwsze zmiany klienci banków dostrzegą już po wakacjach. Szykuje się sporo podwyżek.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: businessinsider.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Ralph Kaminski pożegnał się z fanami. "Do zobaczenia", na jego profilu ogrom podziękowań
Czytaj więcej >

Nowości

Groźny wypadek, gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Kwota, którą musiał zapłacić powala na kolana
Czytaj więcej >

Nowości

Ida Nowakowska znika z "Pytania na śniadanie", nie zobaczymy jej prędko. Zamieściła komunikat
Czytaj więcej >

Nowości

Grała Malwinę Florek w "Pierwszej miłości". Agnieszka Wielgosz wypiękniała, mimo upływu lat wygląda na jeszcze młodszą
Czytaj więcej >

Nowości

Joanna Opozda w nocy opublikowała zdjęcie z synem. Widok wywołuje łzy
Czytaj więcej >

Nowości

Partnerka Antka Królikowskiego nie wytrzymała. Ujawniła, co naprawdę się wydarzyło
Czytaj więcej >
Karina Sulich

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]