Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Jaki masz znak zodiaku? Ludzie spod tych 5 znaków, przyciągają innych jak MAGNES
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 20.08.2018 18:53

Jaki masz znak zodiaku? Ludzie spod tych 5 znaków, przyciągają innych jak MAGNES

znaczenie znaku zodiaku
Fot. unsplas.com @quinten149

Znaczenie znaku zodiaku, ile razy zastanawialiście się, jakie ono jest? Mniejsza o to, ile, ważne czy w końcu doszliście do konkretnych wniosków. A do tych z pewnością należy ten, traktujący o tym, że istnieją znaki, które mają magnetyczną siłę przyciągania płci przeciwnej.

Wybierając partnera, rzadko kierujemy się jego zodiakiem, później okazuje się jednak, że może warto byłoby poświęcić na to trochę czasu. Zobaczcie, jakie znaki przyciągają nas najsilniej. Ciężko im się oprzeć. Czy to dobrze? Ocenę pozostawiamy wam.

Jakie jest znaczenie znaku zodiaku?

  1. Byk – kobiety spod tego znaku są bardzo świadome swojej kobiecości. Pewne siebie i ambitne. Cenią luksus i wygodę. Zdobycie takiej damy to dla wielu mężczyzn nie lada wyzwanie, jednak chętnie się go podejmują.
  2. Skorpion – osoby spod tego znaku obdarowane są niewiarygodnym seksapilem. Uwodzą niemal każdym słowem i gestem. Są bardzo namiętne i energiczne, a przy tym wyjątkowo tajemnicze. To ludzie-zagadki.
  3. Strzelec – uwielbia przygody i nowe wyzwania. Kocha korzystać z życia, a najbardziej na świecie ceni niezależność. Takie osoby inspirują całe swoje otoczenie i zarażają innych pozytywną energią. Nie trzymają długo urazów.
  4. Rak – ludzie urodzeni pod tym znakiem są bardzo delikatni i wrażliwi. Można na nich polegać i stworzyć z nimi przyjaźń na całe życie. Ich subtelność ujmuje ich bliskich i sprawia, że są one odbierane jak osoby z innej planety.
  5. Bliźnięta – ten znak zodiaku jest wyjątkowo rozpromieniony. Zaraża energią i uśmiechem na twarzy. Ludzie czują się w towarzystwie Bliźniąt bardzo swobodnie. Wiele spraw obracają one w żart i nie da się z nimi nudzić.

A jakie są wasze wrażenia, dotyczące obcowania z wyżej wymienionymi znakami? Zgadzacie się z ich opisami? A może macie z nimi zupełnie inne doświadczenia? Piszcie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znak zodiaku

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Sprawdź połączenia, które nie mogą się udać
  2. Vanessa Hudgens obcięła włosy! Wygląda jak jedna z Kardashianek
  3. Doda wydłuża sobie nogi w Photoshopie? Fani nie mają wątpliwości „Same rosną?”

źródła: ofeminin.pl