Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ludzie spod TYCH znaków zodiaku to najwięksi jajcarze. Jesteś wśród nich?
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 27.08.2018 14:12

Ludzie spod TYCH znaków zodiaku to najwięksi jajcarze. Jesteś wśród nich?

znaki zodiaku
Fot. unsplash.com @amjay_7

Znaki zodiaku dzielą się na te z dużą dozą poczucia humoru i na te z trochę mniejszą. W tym tekście skupimy się na tych pierwszych. Zapraszamy do lektury.

Do najbardziej jajcarskich zodiaków zaliczyć możemy Strzelca i Pannę. Kto oprócz nich może pochwalić się luźnym podejściem do otaczającego go świata? Sprawdźcie.

Które znaki zodiaku mają największe poczucie humoru?

Bliźnięta – to sprytny zodiak. Najbardziej w życiu ceni sobie niezależność i zabawę. Często posługuje się kłamstewkami, które przybliżają go do osiągnięcia wymarzonego celu, czyli wypadu na balangę. To prawdziwe imprezowe zwierzę.

Strzelec – posiada prawdziwego ducha przygody. Przeżywanie ich jest dla niego sensem życia. Wymarzony kompan na wakacje.

Wodnik – ludzie spod tych znaków są bardzo nietuzinkowi. Z jednej strony twardo stąpają po ziemi, z drugiej stać ich niemal na każde szaleństwo. Bardzo cenią wolność i swobodę w działaniu. Można z nimi konie kraść, gdy się ich lepiej pozna.

Panna – mało konfliktowi, zawsze z uśmiechem na ustach, nawet gdy sytuacja w ich życiu wymyka się spod kontroli. Stać ich na największe szaleństwo. Noc spędzona na dachu warszawskiego wieżowca bez uprzedniego jej planowania? Tylko z nimi.

Waga – potrafią manipulować ludźmi, dzięki czemu łatwo jest osiągnąć im, to co na czym im najbardziej zależy. A często jest to po prostu dobra zabawa. Cenią spokój, ale bez odrobiny szaleństwa zwyczajnie nie potrafią funkcjonować.

Który znak ma największe poczucie humoru?

Strzelec. Dla niego życie to ciągła przygoda. Każde niepowodzenie traktuje on z przymrużeniem oka i dalej brnie przez świat, spoglądając na niego przez różowe okulary. Mieć przyjaciela takiego jak on to prawdziwy skarb. Niekończące się żarty, imprezy i uśmiech nieschodzący z twarzy. Tak wygląda przyjaźń z tym znakiem. Jeżeli wśród waszych bliskich znajduje się Strzelec, jesteście prawdziwymi szczęściarzami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Uśmiech

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jakie kwiaty kupić na urodziny?
  2. Przeboje lat 80. Sprawdź, czy je pamiętasz! [TELEDYSKI]
  3. Lata 90. 10 niezapomnianych gadżetów, pamiętacie je?

źródło: joy.pl