Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Horoskop wróżki Regelindy na 2021 rok
Karol Osiński
Karol Osiński 17.01.2021 15:34

Horoskop wróżki Regelindy na 2021 rok

znaki zodiaku
Screen z youtube.com/ mmwarszawa

Na życzenie portalu o2.pl znana polska wróżka Regelinda, która na swoim koncie ma wiele sprawdzonych przepowiedni, zdradziła, co czeka poszczególne znaki zodiaku w 2021 roku. Po rozłożeniu kart Tarota okazało się, że 4 z nich czekają poważne zmiany w życiu.

Zdaniem wróżki Regelindy niedawno rozpoczęty rok będzie naznaczony wieloma przemianami, odnalezieniem własnego przeznaczenia, misji, a na wielu ludzi czekają zmiany. 4 znaki zodiaku zostały szczególnie wyróżnione.

Wróżka Regelinda wydała przepowiednię na 2021 rok

Podczas spotkania dziennikarzy portalu o2.pl z wróżką Regelindą na jaw wyszło kilka ciekawych przepowiedni, które dzięki metodzie Tarota udało się jej wywróżyć. Zdradziła, że szczególne zmiany czekają osoby spod znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, oraz Raka.

Czego wspomniane znaki zodiaku mogą się spodziewać? Będziecie zaskoczeni. Wróżka Regelinda, a właściwie Hanna Prus ujawniła szczegóły, które zobaczyła w kartach. Kobieta chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami z innymi. W ostatnim czasie w sieci pojawiło się również nagranie, na którym wróżka zdradza, jak skutecznie wygrać w totka. Jeżeli jesteście ciekawi zapraszamy na kanał mmwarszawa, który można znaleźć na platformie YouTube.

Baran

Wszystkie osoby spod znaku Barana z rozpędem rozpoczną kolejny rok. Już od początku 2021 będą pielęgnować w sobie zdolności przywódcze, jednak tylko do pewnego momentu.

Przyjdzie chwila, kiedy wszystkie Barany zatrzymają się na moment. Dla niektórych to może być wielkie wyzwanie. Wróżka już teraz ostrzega przed pochopnymi decyzjami.

Byk

Jeśli chodzi o Byki, to muszą zachować szczególną ostrożność podczas realizacji swoich pragnień. Droga do wygody i luksusów, o których wciąż marzą, nie będzie prosta. Zważając na fakt, że osoby spod znaku Byka nie przepadają za zmianami, nie będzie to łatwa przeprawa.

Bliźnięta

Bliźnięta w 2021 roku staną przed niezwykle trudnym wyborem. Będą zmuszone obrać nowy kierunek działania, co nie przyjdzie im z łatwością. Ostateczna decyzja będzie zależała tylko od nich, ale czy wybiorą właściwie?

Rak

Dla osób spod znaku Raka ten rok będzie czasem wielkiego rozliczenia z przeszłością. Zamkniesz w końcu niepodmykane rozdziały, porzucisz starą miłość i marzenia, które nie do końca współgrały z rzeczywistością. To będzie dla nich bardzo trudny czas.

Co z pozostałymi znakami zodiaku? Możemy jedynie zdradzić, że dla Ryb 2021, będzie rokiem fenomenalnym. Osoby pod tego znaku czeka 12 miesięcy czystego szczęścia. Zupełnie odwrotnie zapowiada się niestety najbliższy czas dla Wag, które mocno odczują wszelkie ograniczenia.

Pamiętajmy, jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl