Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > "Znalazł powody". Małżeństwo Skrzyneckiej skończyło się skandalem, pierwszy mąż tak ją potraktował
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.05.2023 19:37

"Znalazł powody". Małżeństwo Skrzyneckiej skończyło się skandalem, pierwszy mąż tak ją potraktował

Katarzyna Skrzynecka
fot. KAPIF

Katarzyna Skrzynecka przez długi czas nie miała szczęścia w miłości. Wielu może być zaskoczonych tym, jak wyglądało poprzednie małżeństwo aktorki.

Byli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, gdy w ich relacji pojawił się kryzys oraz podejrzenia o zdradę. W końcu małżeństwo zdecydowało się na rozwód kościelny. Oto kulisy związku gwiazdy ze Zbigniewem Urbańskim.

Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański - jak wyglądało ich małżeństwo?

Obecnie aktorka jest szczęśliwie zakochana i nie wyobraża sobie swojego życia bez Marcina Łopuckiego. Mało kto jednak wie, że zanim Katarzyna Skrzynecka związała się z przystojnym trenerem, przez długi czas była żoną innego mężczyzny.

Para poznała się w 2002 roku, gdy gwiazda wręczała wyróżnienia oficerom z Komendy Głównej za ich walkę z piractwem fotograficznym. Jednym z wyróżnionych był jej późniejszy ukochany - Zbigniew Urbański.

Najpierw Kacper Tekieli, a teraz on. Nie żyje kolejny alpinista, Luis Stitzinger

Katarzyna Skrzynecka podejrzewała męża o zdradę

Cztery lata później zakochani podjęli decyzje o sformalizowaniu swojego związku. Para stanęła na ślubnym kobiercu 26 kwietnia 2006 roku, a ich uroczystość zaślubin odbyła się w kościele świętej Anny w Wilanowie. O tym wydarzeniu przez długi czas pisały polskie media. 

Na miejsce przyjechali luksusowym kabrioletem, a Katarzyna Skrzynecka miała na sobie piękną sukienkę wysadzaną kryształkami Swarovskiego. Niestety, jeszcze w tym samym roku media obiegła informacja o kryzysie, jaki zawitał w domu zakochanych. Przez nadmiar pracy aktorki, która wtedy prężnie działała na planie “Tańca z gwiazdami” mieli nie spędzać ze sobą dostatecznie dużo czasu.

Katarzyna Skrzynecka ma za sobą rozwód kościelny

W końcu Zbigniew Urbański podjął decyzje o wyprowadzce z domu, a to było tylko początkiem wielkiego końca. Jakiś cas później aktorka poinformowała o rozpadzie swojego małżeństwa.

-W niczym nie zawiodłam ani jako żona, ani jako przyjaciel. Nigdy nie zaniedbałam naszego związku, uczuć, wspólnego domu ani czasu dla rodziny. Widać, Zbyszek znalazł powody, dla których nie czuł się w tej rodzinie szczęśliwy. Nie było mi dane ich jasno poznać - napisała gwiazda w oficjalnym oświadczeniu przesłanym do redakcji dziennika “Fakt".

Już rok później - w marcu 2007 roku Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł rozwód pary. Jak się okazało potem - Katarzyna Skrzynecka przez długi czas podejrzewała ukochanego o zdradę, o czym wspomniała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. I choć Zbigniew Urbański zaprzeczał tym wieściom, gwiazda wciąż uparcie trwała przy swoim zdaniu.

W końcu aktorka wniosła o rozwód kościelny, który uzyskała dopiero w 2015 roku. Co ciekawe, pierwszy mąż miał dowiedzieć się o wszystkim z gazet, a nie od byłej ukochanej.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Skrzynecka 1.jpg
fot. KAPIF
Katarzyna Skrzynecka 2.jpg
fot. KAPIF

Źródło: pudelek.pl