Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Znamy już wszystkich uczestników nowej serii „Rolnik szuka żony”. Czy tym razem zobaczymy też rolniczkę?
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 25.08.2022 14:20

Znamy już wszystkich uczestników nowej serii „Rolnik szuka żony”. Czy tym razem zobaczymy też rolniczkę?

rolnik szuka żony
fot. TRICOLORS/East News, logo programu „Rolnik szuka żony” Telewizja Polska

Wiemy już, kto pojawi się w kolejnej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Na oficjalnym profilu show ukazało się zdjęcie przedstawiające bohaterów jesiennego sezonu. Jak się okazało, wśród piątki uczestników znalazła się jedna kobieta.

„Rolnik szuka żony” wciąż jest jednym z popularniejszych programów randkowych w telewizji. Od 2014 w show wzięły udział dziesiątki uczestników, a części z nich udało się nawet znaleźć prawdziwą miłość. Kolejna odsłona zbliża się wielkimi krokami, a jej zapowiedź już trafiła do sieci.

Znamy uczestników nowego sezonu „Rolnik szuka żony”

Niedługo widzowie Telewizji Polskiej będą mieli okazję zobaczyć nowy sezon programu „Rolnik szuka żony”. Premierowy odcinek rozpocznie się 4 września o godzinie 21:15 na kanale TVP 1. Póki co uczestników można podziwiać na zdjęciu udostępnionym przez oficjalny profil show.

– To do nich napisano najwięcej listów i to ich już 4 września zobaczycie w pierwszym odcinku. Powitajcie Klaudię, Tomasza K., Michała, Mateusza i Tomasza R. – czytamy w opisie pod fotografią.

Wszyscy bohaterowie 9. sezonu są w dość młodym wieku, na co natychmiast zwrócili uwagę fani. Część z nich żartobliwie okazała swoje niezadowolenie związane z brakiem seniorów.

– Młode wilki. Będzie ciekawie.

– Sami młodzi eeee.

– Brakuje jakiegoś starego erotomana – czytamy.

W nowym sezonie pojawi się rolniczka

Wśród uczestników nowego sezonu pojawiła się także jedna rolniczka. Blondynka o imieniu Klaudia to 25-letnia absolwentka Politechniki Białostockiej. Chociaż kobiecie udało się zaznać życia w mieście, to wolała wrócić na wieś i skupić się na gospodarstwie.

W tym sezonie Klaudia jest tzw. rodzynkiem, ale w przeszłości w show pojawiały się już rolniczki. Wciąż jednak stanowią one mniejszość wśród uczestników. W komentarzach pod zdjęciem bohaterów 9. edycji fani skarżyli się na brak ciemnowłosej Katarzyny.

– Dziwne, że brunetka się nie dostała.

– A gdzie Katarzyna?

– A ja myślałam, że najwięcej listów napiszą do brunetki, która miała konie – pisali internauci.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”. Kamila Boś ujawniła swój sposób na zbędne kilogramy. Zaskakujące, jakiego wyrzeczenia się podjęła
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: Plotek