Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka. Cała rodzina muzyka pogrążona w żałobie
Kinga Majewska
Kinga Majewska 28.06.2020 18:29

Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka. Cała rodzina muzyka pogrążona w żałobie

gogglebox
Fot. pixabay.com

Zofia Karpiel-Bułecka wychowała nie tylko Staszka, ale również Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Kobieta znana, jako najbarwniejsza góralka, była uwielbiana przez niemalże wszystkich na Podhalu.

Zofia Karpiel-Bułecka, babcia muzyka Staszka Karpiel-Bułecki nie żyje. Kobieta była niekwestionowaną legendą Podhala. Jak podaje Fakt.pl, pani Zofia zmarła w sobotę 27 czerwca w wieku 85 lat. Smutną wiadomość przekazał sam lider i wokalista zespołu Future Folk w mediach społecznościowych. Góralska rodzina jest pogrążona w żałobie.

Zofia Karpiel-Bułecka nie żyje

Zofia Karpiel-Bułecka zmarła 27 czerwca w wieku 85 lat. O jej śmierci napisał jej wnuk, Staszek Karpiel-Bułecka w mediach społecznościowych. Jego wpis wyraża więcej niż tysiąc słów.

Tak po cichutku odeszłaś, nie mówiąc nic o tym. Na zawsze zostaniesz w moim sercu. Kocham cię Babciu – napisał lider i wokalista zespołu Future Folk, Staszek.

  1. Małgorzata Rozenek znowu chwali się małym Henryczkiem. Internautkę zaniepokoił jeden szczegół, wybuchła dyskusja
  2. Magda Gessler wyjawiła, jaki błąd popełniają Polacy w gotowaniu zup. Chodzi o uwielbiany produkt
  3. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów

Góralkę znali wszyscy

Zofia Karpiel-Bułecka prowadziła w Zakopanem pensjonat i karczmę, którą odwiedzały znane osobistości. Kobieta była uwielbiana przez całe Podhale. Niektórzy nazywali ją Ciotką Bułeckulą.

Pod zdjęciem opublikowanym przez znanego muzyka, wyrazy współczucia wyraziła m.in. Lara Gessler, Magda Steczkowska czy perkusista zespołu Afromental. To smutne, gdy takie niezwykłe osoby odchodzą z tego świata. Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi zmarłej.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Zofia Karpiel-Bułecka

Zofia Karpiel-Bułecka nie żyje.