Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Żona chciała pochwalić się mężowi zdjęciem. Szybko zauważył jeden szczegół, od razu wiedział, że go zdradza
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 19.12.2019 15:59

Żona chciała pochwalić się mężowi zdjęciem. Szybko zauważył jeden szczegół, od razu wiedział, że go zdradza

żona
Fot.unsplash.com

Żona wysłała do swojego ukochanego męża zdjęcie z wyjazdu służbowego. Wystarczył jeden drobny szczegół, by mężczyzna zrozumiał, że jest zdradzany. Jego nadzwyczajna spostrzegawczość w jednej chwili przekreśliła ich wspólną przyszłość. Zdradzony mężczyzna swoją wstrząsającą historią podzielił się na jednej z grup na Facebooku.

Zdrada w związku oddala od siebie partnerów i zupełnie zmienia ich relację. O ile niektórzy pomimo bólu starają się wybaczyć niewierność ukochanej osobie i odbudować nadszarpnięte zaufanie, inni w jednej chwili grubą kreską przekreślają wspólne życie. Krótkie chwile zapomnienia przypłacone zostają wówczas najwyższą ceną.

Żona wysłała zdjęcie do ukochanego

Jeden kadr, tyle wystarczyło, by mężczyzna dowiedział się o niewierności swojej żony. Zdradzony mężczyzna swoje wyznanie opisał w sieci. Internautom trudno było uwierzyć w lekkomyślność i niedopatrzenie kobiety.

-Moja ukochana żoneczka 3 tygodnie temu wyjechała na wyjazd służbowy nad morze. Tym samym okazało się, jak bardzo naiwny i łatwowierny jestem. Gdyby nie zdjęcie, które mi wysłała, najprawdopodobniej dalej tkwiłbym w tym bagnie, które niektórzy nazywają małżeństwem- rozpoczął mężczyzna.

Ukochana postanowiła wysłać mu zdjęcie, które rzekomo wykonała jej jedna z koleżanek z pracy. Oprócz nadmorskich widoków i zniewalającego uśmiechu swojej wybranki facet dostrzegł coś jeszcze.

Czy zdrada to powód do rozwodu?

Mąż na zdjęciu nadesłanym przez kobietę zauważył pewien drobny szczegół, który uświadomił mu, że kobieta ma romans.

-Na jej szyi dostrzegłem delikatny, złoty łańcuszek, o którym bez przerwy opowiadała. Zobaczyła go na zdjęciu, u której z tych Instagramowych It Girls- wspomina mężczyzna.

Teoretycznie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kosztuje on ponad 7 tysięcy złotych. Żona musiałaby bez przerwy pracować miesiącami, aby móc pozwolić sobie na taki wydatek.

-Wyjazd służbowy okazał się romantycznym weekendem u boku kochanka. A złote fanty, które dostała…, cóż wolę nie myśleć, w jaki sposób na nie zapracowała. Jej tłumaczenia były pozbawione jakiegokolwiek sensu. Ostatnio złożyłem pozew o rozwód. Nasze wspólne sielankowe życie właśnie dobiega końca- spuentował mężczyzna.

Waszym zdaniem mąż podjął dobrą decyzję?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Żona

Żona wysłała do ukochanego zdjęcie z wyjazdu służbowego.

Żona

Mężczyzna dostrzegł jeden szczegół.

Żona

Złożył pozew o rozwód.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Babcia? Nie, to bardzo młoda kobieta. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi
  4. Anna Mucha ma rude włosy! Aktorka postanowiła na płomienny kolor i wygląda fantastycznie
  5. Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak wyglądać profesjonalnie?
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy