Rozrywka.Lelum.pl

https://imgur.com/QyYlIpa

Przez przypadek odkryła, że mąż ją zdradza, zostawiła go. Teraz patrzy na jej wygląd i żałuje

3 Grudnia 2019

Autor tekstu:

Martyna Derdak

Żona dowiedziała się o romansie męża. Wbrew pozorom, ta sytuacja w ogóle jej nie załamała. Wręcz przeciwnie. Teraz kobieta wygląda tak, że mąż, patrząc na nią, bardzo żałuje swojego skoku w bok.

Żona dowiedziała się o romansie męża. Wbrew pozorom, ta sytuacja w ogóle jej nie załamała. Wręcz przeciwnie. Teraz kobieta wygląda tak, że mąż, patrząc na nią, bardzo żałuje swojego skoku w bok.

Zdrada męża to jedna z najgorszych rzeczy, jaka może spotkać kobietę. Okazuje się jednak, że taka sytuacja nie musi wcale kończyć się przygnębieniem i smutkiem. Dla tej kobiety był to bodźcem do działania – zdradzona żona obróciła ból w coś niezwykłego.

Żona wyciągnęła wnioski ze zdrady męża

Leanne Champ była szczęśliwą mężatką, która bardzo kochała swojego męża. Kobieta nie należała do najpiękniejszych, ponieważ była dość pulchna. Nie mniej jednak wiedli dobre i spokojne życie. Tak jej się przynajmniej wydawało.

żona

Po pewnym czasie okazało się, że jej ukochany mąż od pewnego czasu ma romans z inną kobietą. Chociaż była zszokowana zdradą męża, to postanowiła się nie poddawać. Obiektywnie popatrzyła na odbicie w lustrze i właśnie wtedy przejrzała na oczy. Ciało 24-latki było naprawdę zaniedbane, ponieważ ważyła aż 127 kilogramów. Poprzez wagę malała, także jej samoocena, co skutkowało zamknięciem się w sobie i kiepskim samopoczuciem.

Żona zmieniła swoje życie

Kobieta postanowiła, że zmieni swoje życie i raz na zawsze udowodni, że naprawdę na wiele ją stać. W pierwszej kolejności odstawiła na bok wszelkie fast foody. Musiała porzucić więc swoje ulubione posiłki z McDonalda. Niewiele czasu zajęło jej dojście do wniosku, że jej częste objadanie się było jedynie pewną nagrodą, którą rekompensowała sobie braki z innych sfer życia.

Żona zobaczyła, że problem był większy, niż mogła to sobie wyobrazić. Życie nie spełniało jej oczekiwań w żadnej kategorii. Postanowiła więc, że metamorfoza musi zacząć się przede wszystkim od głowy. Rozpoczęła naprawę duszy, ponieważ chciała nie tylko odzyskać utraconą godność, ale też pokochać siebie na nowo.

żona

Po 18 miesiącach żona przeszła niesamowitą metamorfozę. Po dwóch latach straciła łącznie 78 kilogramów. Do tej pory nie porzuciła swojej zdrowej diety, która weszła jej w nawyk. Pływanie stało się jej ulubionym sportem. Jej zmiana nie skończyła się tylko na wyglądzie.

Chciała poczuć się jak wartościowa, a zarazem piękna kobieta, która potrafi czerpać z życia. Jak tłumaczy, obserwowała wiele znanych, wysportowanych osób i dzięki temu przekonała się, że ich fotografie są bardzo inspirujące. Kiedy czytała, jak pracowali nad własną zmianą, pomyślała, że ona może osiągnąć tyle samo, a nawet więcej.

Jak wam się podoba ta metamorfoza? Myślicie, że mąż żałuje tego, co zrobił?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Tak kobieta wyglądała przed zdradą.

żona

Teraz udowodniła, na co ją stać.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: twojenowinki.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Najpierw informacja o śmierci, teraz kolejne złe wieści. Słowa pracownicy baru z "Kuchennych rewolucji" niepokoją
Czytaj więcej >

Nowości

Dramat bohatera "Chłopaków do wzięcia", od dziecka żył w cieniu wyniszczającej choroby
Czytaj więcej >

Nowości

Przykry widok. Bożena z "Sanatorium miłości" nie odnalazła szczęścia po programie. Gorzkie słowa o miłości
Czytaj więcej >

Nowości

Smutek i wielkie pożegnanie. Widzowie nie mogą przeżyć odejścia gwiazdy Hell’s Kitchen
Czytaj więcej >

Nowości

Majka Jeżowska była na weselu Agaty Młynarskiej. Po 9 latach ujawniła, co tam się działo
Czytaj więcej >

Nowości

Wiadomo, gdzie teraz przebywa Marta Kubacka. Żona Dawida Kubackiego jest pod opieką najlepszych lekarzy
Czytaj więcej >
Martyna Derdak

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]